Premium Cultivars

Premium Cultiva jest jednym z najlepszych internetowych banków nasion konopi w USA. Ściśle współpracujemy i utrzymujemy silne stosunki z wieloma hodowcami w całym kraju, aby zapewnić klientom genetykę premium marihuany w dostępnych cenach.
Sprzedajemy feminizowane i autoflower nasiona w różnych szczepach, od legendarnych szczepów, takich jak OG Kush, Jack Herer i Sour Diesel, po fenomenalne współczesne klasyki, takie jak Obama Runtz, Sundae Driver i Gushers; z których wszystkie z pewnością wzrośnie w nowoczesne ikony.
Obejmując przeszłość i pchając się w przyszłość, Premium Cultiva będą nadal wprowadzać innowacje w naszych procesach hodowlanych, aby zapewnić, że możemy pozostać na czele genetyki konopi indyjskich i nadal oferować klientom nasiona chwastów, które są premium z nazwy i natury.
Dążymy do najlepszej genetyki konopi indyjskich w odmianach premium i nie oszczędzamy kosztów pozyskiwania nasion znalezionych na sprzedaż na tej stronie. Wszystkie nasze nasiona są hodowane z genetycznie stabilnych roślin matki, wszystkie nasze nasiona mają na pewno wyrosnąć na rośliny żeńskie U2013, niezależnie od tego, czy kupujesz feminizowane nasiona, czy nasiona chwastów autoflower.
Nasza firma nazywa się odmianami premium, ponieważ to właśnie sprzedajemy, najwyższej jakości nasiona na rynku, nie otrzymasz od nas złej genetyki ani słabych nasion.
Naszym celem jest również zaoferowanie tych niesamowitych nasion w najtańszych cenach, każdy powinien mieć dostęp do najlepszych nasion chwastów w ich domu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2