Kannabia Seed Company

Kannabia Seeds Company została założona w latach 90., stając się od tego momentu, w odniesieniu do europejskiego przemysłu konopi indyjskich.
Nasiona są wynikiem intensywnego wyboru odmian o długim osiągnięciu w stabilizowaniu genetyki i poprawie w celu spełnienia potrzeb hodowcy. Jego niesamowita genetyka skłoniła Kannabia Seeds do zdobycia kilku nagród i uznania na całym świecie.
Dzięki ogromnej poprawie w obiektach hodowlanych i wykorzystaniu tylko najsilniejszej, najbardziej stabilnej i najwyższej jakości genetyki na rynku, podejście Kannabia jest całkowicie zorientowane - Całkowita przyjemność z wzrostu w prawie każdym klimacie i na każdym poziomie umiejętności. Nawet najbardziej swobodni hodowcy są nagradzani ogromnymi pączkami pokrytych gęstym lasem kryształów.
Kannabia Seeds jest w stanie zaoferować świetną kolekcję feminizowanych nasion konopi indyjskich, w tym kolekcję szczepów automatycznych. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie najmodniejszych i wysokiej jakości szczepów dla naszych hodowców. Podobnie, wraz z odkryciem nowych właściwości konopi indyjskich i jej wielu możliwości w dziedzinie medycznej CBD, genetyka doprowadziła również do pojawienia się szczepów o wysokim poziomie CBD.
Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś fioletowego, zielonego, słodkiego lub kusy, podnoszącego na duchu lub relaksu, kreatywnego lub blokady, nasiona Kannabia mają właściwy wybór dla wszystkich.
Na naszej stronie internetowej można znaleźć wszystkie informacje o naszych odmianach, w tym między innymi jej funkcje, informacje techniczne, potrzeby wzrostu i trofea. Ponadto nasz blog znajdziesz pełen informacji, aby zoptymalizować swoją uprawę oraz najnowsze badania i wiadomości w branży konopi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 53