Garden of Green

15 lat temu mieliśmy wizję przemysłu konopi indyjskich i powoli, ale na pewno weszliśmy w ten trudny biznes. Od prawie 2 dekad uczestniczyliśmy w branży nasion.
Mamy do czynienia z hodowcami na całym świecie i łączymy najlepszą genetykę USA i Europy. Ogród Zielenia jest jednym z trzech banków nasion, które posiadamy i prowadzimy. Z dumą przynosimy wysokiej jakości niedrogie nasiona marihuany. Mamy jedne z najlepszych genetyków na rynku.

Garden of Green koncentruje się na przyniesieniu nasion konopi indyjskich najwyższej jakości. Naszym celem jest uzyskanie i hodowanie lepszych selekcji o najwyższych cechach medycznych THC i CBD. Oferujemy najwyższej jakości sativa i indica, a także bardzo popularną kolekcję CALI i feminizowane odmiany auto-kwiatów. Ponieważ nasze nasiona są produkowane do wielu celów, ściśle używamy tylko ekologicznych metod rolnictwa. Obejmuje to zarówno nasze nawozy, jak i środki owadobójcze. Dążymy do najlepszej genetyki i jesteśmy bardzo pewni naszych produktów, które są dostępne w bardzo rozsądnych cenach.

Ty też możesz mieć swój własny ogród zielony, bądźmy rozwinięte! Do zobaczenia wkrótce :)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 41