Club Riot Seeds

Club Riot Seeds to bank nasion, który został stworzony przez Club Riot, aby dzielić wszystkie rodzaje szczepów konopi przekroczonych w klubie. Ostrożnie wybieramy najbardziej produktywne odmiany marihuany w nadziei na stworzenie nowych najlepszych szczepów klubu. Większość nasion, które produkuje ta firma, to autoflowne szczepy, a główną działalnością jest stworzenie najlepszych szczepów autofLower.
Wśród najlepszych automatycznych szczepów wyprodukowanych w klubie można znaleźć C.R. Sugar Daddy Automatic, Sicario Automatic, Purple Pearls Automatic, Notorious Kush Automatic, Automatic Balking Buds Automatic, Automatic, Sweet Trip Automatic, Dark Medusa Automatic, Cannleya Automatic. Wszystkie te szczepy mają wysoki odsetek wydajności i siły THC, a jako szczególne cechy, każdy szczep ma aromat lub kolor, który czyni go wyjątkowym. Nasza oferta automatycznych szczepów pomoże Ci uzyskać najlepsze wyniki, nawet jeśli jesteś początkującym w uprawie roślin lub zaawansowanym.
Jakość nasion jest wysoki poziom, wysoka wydajność, ale także wysoka moc THC to dwa ważne terminy w charakterystyce naszych szczepów. Wszystkie nasiona produkowane przez nasiona zamieszek klubowych są w 100% feminizowane, przechowywane w bardzo dobrych warunkach i gotowe do osiągnięcia miejsca docelowego w krótkim czasie w najlepszych cenach. W przypadku wszystkich zamówień dodawane są różne rodzaje nasion bonusowych, aby utrzymać połączenie przyjaciół z naszymi klientami. Oferujemy pomoc wszystkim naszym klientom w rozwoju szczepów, jeśli występują problemy. Nie wahaj się skontaktować z nami przez e -mail, Instagram lub porozmawiaj, aby uzyskać więcej informacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20