Caucasian Seeds

Był to pod koniec 2017 r. I wysoko na Great Caucasus Mountains, niewielka zbuntowana grupa hodowców podjęła wyzwanie, nigdy wcześniej nie próbowała: polować i odkrywać najbardziej legendarne tubylcze szczepy konopi z każdego zakątka Sekartvelo (alias Republic of Georgia). Boskie i oszałamiające zbiory potężnych ras sativy i indica utrzymały duchy myśliwych podczas trzyletniej przygody w dzikiej, bezlitosnej, ale hipnotyzującej kaukazie - domu najwyższego pasma górskiego w Europie.

Współpracując z wysoko cenionymi laboratoriami hodowlanymi w Holandii, zespół podjął długie i żmudne zadanie stabilizacji, oczyszczania i zwiększania szczepów Landrace'a na ich maksymalny potencjał. Tylko najlepsze i najbardziej poszukiwane cechy genetyczne zostały wybrane spośród każdego pokolenia, a następnie skrzyżowane z jednymi z najbardziej znanych szczepów na świecie, takich jak klej goryczny, amnezja i LSD.

Rezultatem były narodziny 13 niesamowitych nowych szczepów marihuany, wszystkie nazwane na cześć wielkich kaukaskich mitologicznych bogów: Medea, Amirani, Ochopintre, Bochi, Pirkush, Aieti i Dali. Każdy z tych wielkich szczepów jest zaprojektowany z wyraźnie egzotycznymi aromatami i potężnymi efektami, gwarantując, że zachwyci każdego rodzaju palacza.

Więc jeśli szukasz wysokiego doświadczenia, w przeciwieństwie do niczego innego na rynku - spróbuj Caucasian Seeds. Potrzeba tylko jednego, aby być fanem na całe życie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13