Barney's Farm

Barney's Farm zdobył wiele międzynarodowych nagród za nieskazitelną jakość i stabilność swoich produktów oraz jest uznanym światowym liderem w produkcji nasion najwyższej jakości.

Barney's Farm została założona od wczesnych lat 80. XX wieku po tym, jak Derry osiadł w Himalajach, gdzie dopracował swoją wiedzę, selektywnie hodując różne szczepy, wybierając fenotypy ich gustu, aromatu i poziomów THC.

Derry zebrał różnorodne nasiona konopi lądowych z krajów takich jak Afganistan, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Tajlandia, Birma, Wietnam i Chiny. Po wybraniu ręki najbardziej obiecujących nasion zostali następnie przecięci, aby je ustabilizować.

Unikalny charakter początków firmy takiej jak Barney's Farm tylko zwiększa jej i tak już ogromną popularność. Zwycięzca niezliczonych nagród i niekończące się chęć wyprodukowania „nowych i ekscytujących” szczepów konopi indyjskich, nic dziwnego, że istnieje międzynarodowe zapotrzebowanie na farmy Barneya.

W ciągu ostatniej dekady Barney's Farm wyprodukowała niektóre z najpopularniejszych na świecie odmian konopi indyjskich, wygrywając kubki konopi i indica/sativa z G13 Haze, Liberty Haze, Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, anapeapple Chunk, Tangerine Dream i wiele innych, a krytyczne Kush stają się bestsellerem w ciągu kilku miesięcy od premiery.

Dziś farma Barney jest zespołem doświadczonych hodowców, którzy zebrali genetykę Landrace'a z całego świata. Umożliwia to Barney's Farm Research Lab tworzenie najlepszych i najrzadszych szczepów konopi indyjskich i sprawia, że ​​farma Barney jest liderem w produkcji najwyższej jakości nasion konopi indyjskich.
Pokaż więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 59