Archive Seed Bank

Archive Seed Bank jest programem hodowlanym, a także firma nasion za długoterminowo aktywną członkiem społeczności online i byłego członka przerostu.com, „Thadocta”. , Pierwotnie wymyślony w 2006 r., „Archiwum” była próbą Docty ustanowienia długoterminowego celu na Heirloom, zweryfikowała oryginalne klony konopi i linii nasiennych.
Aby mogły zostać zachowane poprzez rozmieszczenie genetyki na zamknięte grupy utalentowanych hodowców i hodowców, aby zachować te historyczne linie poprzez weryfikowalne wzrost i Seedism. Klony i wybór nasion były rozpowszechniane w całym kraju, od SoCal, po NW, Hawaje, Wschodnie Wybrzeże Kolorado, południowo -wschodnim i w każdym zakątku kraju. Te genetyka pamiątki zostały świadomie dystrybuowane na zaufanych przyjaciół, którzy podtrzymują tradycję zachowania genetycznego poprzez weryfikowalne materiały genetyczne i silne relacje,
Archiwum pokazuje szacunek dla tych, którzy ryzykowali swoją wolność w latach 80. i 90., zachowując i rozwijając te niesamowicie krążkowe okazy pamiątkowe, które pozwoliły nam przedstawić je dziś publicznie. , Docta pomógł przyczynić się do dokumentacji 3 szczepów z oryginalnej serii Biblii Canna i charytatywnie przekazał dużą część swojej obszernej biblioteki genetycznej wyłącznie szczepów klonów, które należy zastosować w oryginalnym tworzeniu rzadkich nasion wilgotności.
Mała, niekompletna lista niektórych tylko klonów genetyka genetyki Thadocta była bezpośrednio zaangażowana i dostarczyła jednej z najwcześniejszych dokumentacji online, weryfikowalnych przejęć i długoterminowych zachowania :, Albert Walker, Triangle Kush, twarz OG #4, San Diego Cat Piss, Norcal Cat Piss, Purple Indica, Poison Og, PNW Dog Shit, Malawi X Nlhaze, Pure Malawi Gold, PNW William's Wonder, Corn - i lista jest dalej ... poprzez jego obszerną sieć starej hodowcy szkolnej Przyjaciele, których był w stanie skompilować i zbierać 100 „tylko klonów”, niezwykle rzadkich odmian z całej USA.
Po 11 latach ciągłego uprawy nasion i klonów jedynie analizy porównawczej i wyczerpującej weryfikacji autentyczności, Thadocta postanowił w końcu udostępnić część jego hodowli i rzadkiej genetyki dla hodowców na całej planecie, a nie tylko tych, którzy wiedzą o podziemnym archiwum archiwum . Pokaż więcej

Wyświetlanie 1–80 z 89 wyników