Anesia Seeds

„To więcej niż to, co robimy codziennie - to wszystko, czym jesteśmy”. Zespół Anesia Seeds nieustannie odkrywa nowe sposoby doskonalenia procesów i przeniesienia genetyki konopi na nowy poziom. Nasiona Anesia Seeds wnosi na świat najlepszą genetykę konopi indyjskich. Wszystkie nasiona są starannie dobrane, uprawiane organicznie i pozyskiwane z najwybitniejszych i silnych matek, aby zapewnić stabilność, czystość i siłę.

Genetyka konopi jest opracowywana z najlepszych szczepów, które hodowcy Anesia Seeds poznali i odkrywają przez wiele lat. Firma Seed Company oferuje ogromny wybór wysokiej jakości feminizowanych i autoflowerowych nasion, które nie pozostawiają nic do życzenia.
Misją jest wprowadzenie najsilniejszych szczepów na świecie z unikalnymi profilem terpenu i kannabinoidów. Odmiany konopi indyjskich, takie jak Blackberry Moonrocks, Future # 1, Bruce Banner # 3, Sour Betty, Banana Mac, Big Bazooka i wielu innych stały się prawdziwymi bestsellerami i szturmem podbiły sery wielu hodowców. Wysokiej jakości hybrydy z Anesia Seeds łączą wszystkie pozytywne i pożądane potrzeby siły działania, wydajności i uwodzicielskich aromatów. Między innymi bank nasion udoskonalił i rozwijał najlepsze odmiany amerykańskie. W ich WebShop możesz kupić wszystkie nasiona z nasion Anesia Seeds.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 58