Amsterdam Marijuana Seeds AMS

Mając 25 lat w branży, w AMS wiemy, co robimy, i robimy to z pewnością! Przez ćwierć wieku dostarczamy setki szczepów międzynarodowym klientom, a jednocześnie hodowla nasze własne szczepy najwyższej jakości.
Tworzenie najlepszej jakości nasion konopi dla mnóstwa potrzeb, jakie ma świat, jest tym, co lubimy robić najlepiej.

Wspieranie hodowców jest istotną częścią misji AMS. Rosnąca marihuana może być trudnym hobby, więc personel AMS oferuje wsparcie przez cały proces. Firma stworzyła nawet rosnący przewodnik, aby odpowiedzieć na pytania i oferować rozwiązania typowych problemów, pomagając ułatwić maksymalną wydajność. Niektórzy hodowcy tworzą szczepy, które są dla nas uprawiane wyłącznie, podczas gdy inni przychodzą do nas z najlepszymi odmianami, ponieważ wiedzą, że nasi klienci doceniają jakość. W ten sposób narodziły się między innymi nasze linie odkształcenia XTRM i premium.

Jesteśmy koneserami, którzy sprzedają innym koneserom - dumni z naszego rzemiosła i pewni naszego produktu. W związku z tym zawsze jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem zarówno z początkującymi, jak i ekspertami. Czy kochasz wysokie plony z najlepszymi flawonoidami i terpenoidami? Wtedy nasz asortyment nasion marihuany ma znacznie więcej do zaoferowania. Jakość naszych nasion chwastów można przypisać tej samej jakości szczepów macierzystych, z których wydobywamy nasiona marihuany.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 48