BioBizz

Od sadzenia nasion po zbieranie pierwszych produktów, BiOBIZZ® jest liderem w terenie, jeśli chodzi o ekologiczną uprawę upraw. Gleba doniczkowa, płynne nawozy, wzmacniacze podłoża - wytwarzamy 100% produktów organicznych dla wszystkich rodzajów roślin. Od 1992 r. Biobizz® pomógł ludziom z powodzeniem i organicznie w rozwoju, bez wzroku chemikaliów nienawidzących ziemi.
Misja Ziemi i Zielone myślenie
Nasza filozofia jest czysta i prosta: być świadomym ekologicznym i społecznie odpowiedzialnym oraz uczynić ekologiczną uprawę upraw dla wszystkich. Nasi naukowcy i technicy wykorzystują najnowszą technologię dostępną do badań, opracowywania i produkcji produktów, które oferują idealne, jednolite połączenie składników ekologicznych. Ponieważ opiekujemy się twoimi uprawami, wiesz, że pomagasz chronić ziemię przed krzywdą.
Certyfikowany ekologiczny
Biobizz® to w 100% gwarantowane certyfikowane organiczne. Clean Green Certified to nasz najnowszy certyfikat. Produkty, które niosą to logo, przyczyniają się do zrównoważonego, naturalnie uprawianego rolnictwa oraz uprawy, która jest przejrzysta, odpowiedzialna i świadomy. Nasze płyny zostały sprawdzone przy użyciu krajowych i międzynarodowych standardów organicznych, bio-dynamicznych i zrównoważonych oraz spełniają kryteria jakości produktu i składników.

Pokaż więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18