Advanced Nutrients

Advanced Nutrients są powszechnie uważane za jedną z najbardziej wpływowych marek konopi na świecie. W 1999 r. Firma zrewolucjonizowała nauki konopi, opracowując pierwszy kompletny system składników odżywczych zaprojektowany specjalnie dla rodzajów roślin, które uprawiasz. Kierowana przez założyciela i dyrektora generalnego Bigmike Straumietis, firma zatrudnia duży i zróżnicowany zespół doktorantów. Naukowcy, którzy przeprowadzili 15 lat licencjonowanych badań w celu odblokowania prawdziwego potencjału genetycznego rośliny.

Rezultatem jest szerokie spektrum produktów nowej generacji, które odżywiają każdą fazę cyklu uprawy od nasion do starzenia się. Każdy składnik systemu zaawansowanych składników odżywczych odgrywa szczególną rolę, taką jak poprawa pobierania składników odżywczych, zapewniając organiczne korzystne bakterie, które przywracają naturalną równowagę gleby oraz wzory rootowania i kwitnienia, które są w 100 % bezpieczne dla środowiska. Linia jest niezbędna dla hodowców, którzy chcą zoptymalizować swoje działalność za pomocą najwyższej jakości składników odżywczych i technik wspieranych nauką.

Dzięki temu kompleksowym podejściu do uprawy konopi indyjskich, Advanced Nutrients służyło jako marka składników odżywczych dla najlepszych hodowców w 107 krajach i licząc, a wielu zwycięzców Cannabis Cup reklamuje produkty firmy jako reżim żywieniowy stojący za sukcesem swoich zakładów . Oprócz korzystania z składników premium, ścisłych kontroli jakości i automatycznych zabezpieczeń w produkcji, każdy produkt jest poparty niezrównaną gwarancją 100% wydajności.

Odkryj więcej na AdvancedNutrients.com

Wyświetlanie wszystkich wyników: 55