Wyszukaj::
Top
 

White Skunk


K.O Kush
Odmiany Marihuany / White Skunk
Nasiona marihuany
Ocena: 5.0/5. Z 2 głosów Pokaż głosy
Proszę czekać...

White Skunk – najważniejsze informacje

Łącząc ze sobą dwa niezwykle popularne szczepy i wydobywając z nich wszystkie najlepsze cechy, Sensi Seeds stworzył odmianę mariuhany White Skunk, czyli hybrydę White Widow i Super Skunk. Ten szczep dominujący w geny indica, daje użytkownikom równowagę dobrego smaku i efektu.

Stężenie THC w odmianie White Skunk jest umiarkowanie wysokie i oscyluje w granicach 18-22 procent. Jest to idealna odmiana dla użytkowników, którzy lubią uczucie relaksu, a jednocześnie nie chcą uczucia letargu. W nos uderza jego ostry, kwaśny i skunkowy zapach, a podczas wydychania dymu czuć wyraźny pomarańczowy smak.

Użytkownicy doceniają White Skunk za uczucie relaksu i oddziaływanie na głowę, które czuć przez cały czas trwania, jednocześnie dostarczając zastrzyk pozytywnej energii i kreatywności. Niektórzy konsumenci twierdzą, że po użyciu tej odmiany łatwo przychodzą im introspekcje.

susz konopny CBD

Pacjenci doceniają ten szczep za pomoc w walce z objawami zaburzeń nastroju, takich jak depresja, choroba dwubiegunowa, stres lub łagodny lęk. Jego zdolność do uspokajania czyni go idealnym do raczenia sobie z tymi schorzeniami. Świetnie nadaje się również do leczenia mdłości i zwiększania apetytu. Właściwości uspokajające sprawiają, że jest często stosowany w walce z łagodnymi bólami chronicznymi, bólami głowy i bólem mięśni.

Zaleca się, aby początkujący użytkownicy zaczynali od małych dawek, aby uzyskać maksymalną przyjemność i minimalne efekty uboczne.

K.O Kush właściwości

Relaks

Euforia

Szczęście

Skupienie

Gadatliwość
Ból

Stres

Bezsenność

Brak apetytu

Bóle głowy
Suchość w ustach

Oszołomienie

Suche oczy

Ból głowy

Paranoje

Dodatkowe informacje

Najwyższa

0

Średnia

0

Nasiona White Skunk dostępne w sklepach:

Sklepy w kolejności alfabetycznej

Najnowsze opinie

Dodaj swoją opinię