Wyszukaj::
Top
 

White Rhino

Odmiany Marihuany / White Rhino
Nasiona marihuany
Ocena: 4.7/5. Z 3 głosów Pokaż głosy
Proszę czekać...

White Rhino – najważniejsze informacje

White Rhino jest szczepem dominującym w indice, który zdobył wiele nagród na konkursach i jest znany z produkcji dużych plonów. Wyróżniający się wyglądem górnej części rośliny przypominającej róg nosorożca, szczep zapewnia efekty znane z odmian Indica.

Początkujący użytkownicy powinni ostrożnie podchodzić do tej odmiany, inhalując się powoli i oczekując na efekty. Pełny efekt można odczuć, kiedy szczep wypełni użytkownika euforią, która poprawi nastrój i spowolni ciało. Ten efekt powoduje, że wielu użytkowników stanie się leniwych i odczuje zmęczenie. White Rhino jest często używany w leczeniu bólów głowy i lęków, ale może powodować suchość w ustach i na gałkach ocznych.

Podobnie jak inne szczepy, w których dominuje indica, White Rhino należy stosować wieczorem lub w nocy, dzięki czemu może być skuteczny w leczeniu bezsenności. Relaksujące efekty tej odmiany są pożądane przez pacjentów cierpiących na przewlekłe bóle, stres, lęk, nudności, migreny i brak apetytu.

susz konopny CBD

White Rhino powstał dzięki Green House Seeds i jest krewnym innego szczepu – White Widow. Dokładna genetyka jest nieznana, ale wielu uważa, że White Widow została skrzyżowana z nieznanym szczepem z Ameryki Północnej.

Właściwości White Rhino

Relaks

Szczęście

Euforia

Senność

Motywacja
Stres

Ból

Bezsenność

Depresja

Ból głowy
Suchość w ustach

Niepokój

Paranoje

Suche oczy

Bóle głowy

Dodatkowe informacje

white widow  North American Indica

Najwyższa

0

Średnia

0

Nasiona White Rhino dostępne w sklepach:

Sklepy w kolejności alfabetycznej

Najnowsze opinie

Dodaj swoją opinię