Super Lemon Haze - opis, działanie i historia

Super Lemon Haze to dominująca w sativę hybryda odmian Lemon Skunk i Super Silver Haze, która 25 razy została nagradzana podczas Cannabis Cup, dzięki czemu w szybkim tempie stała się bardzo popularna. Twórcą tej odmiany jest Arjan z Green House Seeds.

Arjan stworzył tę odmianę z bardziej popularnego szczepu Lemon Skunk (który przebył drogę z Las Vegas do Amsterdamu), i Super Silver Haze aby uzyskać Super Lemon Haze, który dziś jest popularny w całym Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Genetyka Super Lemon Haze sprawia, że smak zapach tej odmiany jest słodki i cytrusowy. Poziom THC w tym szczepie może sięgać nawet 25 procent, przez co niedoświadczeni konsumenci mogą odczuwać paranoje i lęki.

Energetyczny haj powodowany odmianą Super Lemon Haze, może być doskonały dla osób, które odczuwają zmęczenie, lęk i stres. Polepszenie nastroju może również pomóc pacjentom cierpiącym na zaburzenia nastroju, takie jak depresja, PTSD lub niepokój. Pacjenci często wybierają tę odmianę ze względu na jej potencjał w walce z niewielkim bólem, nudnościami, brakiem apetytu i migreną.

Nasiona Super Lemon Haze

Żaden sklep nie dodał jeszcze nasion tej odmiany do naszego katalogu :(

Opinie o Super Lemon Haze

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Super Lemon Haze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *