Wyszukaj::
Top
 

Sour Diesel

Odmiany Marihuany / Sour Diesel
Nasiona marihuany
Ocena: 4.5/5. Z 4 głosów Pokaż głosy
Proszę czekać...

Sour Diesel – najważniejsze informacje

Sour Diesel, czasami nazywany Sour D. jest niezwykle popularną odmianą typu sativa, która wyróżnia się zapachem podobnym do paliwa.  Chociaż dokładne pochodzenie odmiany Sour Diesel nie jest znane, to niektórzy uważają, że oryginalny szczep został wyprowadzony jako odrębny fenotyp szczepu o nazwie Diesel. Inni twierdzą, że jest to mieszanka Chemdawg i Northern Lights. Jeszcze inni snują teorię o krzyżówce Chemdawg, Northern Lights i Super Skunk.

Sour Diesel ma okrągłe, średniej wielkości topy o żółto zielonym kolorze. Odpowiednio uprawiana roślina produkuje sporo trichomów, przez co topy są lepkie w dotyku. Kwiaty mają ciężki zapach, który jak sama nazwa wskazuje przypomina benzynę. W zapachu można również delikatny, pomarańczowy aromat.

Sour Diesel ma słynny, szorstki dym, który może powodować kaszel. Dym ma kwaśny i ciężki do zidentyfikowania smak, a podczas wydychania można odczuć amoniakopodobny i benzynowy zapach. Do historii przeszedł już fakt, że palenie odmiany Sour Diesel nie jest zbyt dyskretne z racji faktu, że zapach dymu może przenosić się na dosyć sporą odległość.

susz konopny CBD

Uczucie euforii doświadczane podczas konsumpcji tej odmiany może być pomocne w leczeniu stresu, lęku lub depresji. Pacjenci często również stosują tę odmianę w leczeniu kłopotliwych bólów. Wielu użytkowników potwierdza wzrost kreatywności po używaniu tej odmiany, która ze względu na swoje właściwości nie jest polecana początkującym użytkownikom.

Sour Diesel – efekty

Szczęście

Euforia

Energia

Relaks

Skupienie
Stres

Depresja

Ból

Zmęczenie

Bóle głowy
Suchość w ustach

Suche oczy

Paranoje

Oszołomienie

Niepokój

Dodatkowe informacje

chemdawg 91  super skunk

Najwyższa

0

Najwyższa

0

Nasiona Sour Diesel dostępne w sklepach:

Sklepy w kolejności alfabetycznej

Najnowsze opinie

  • Adam Październik 15, 2018, 8:08 pm Odpowiedz

    sour diesel jest dobry po stresującym dniu, ale jak juz sie zapali to dalej sie człowiek stresuje, bo dym rzeczywiscie śmierdzi jak cholera i czuć go wszędzie

    Ocena: 5.0/5. Z 1 głosu
    Proszę czekać...

Dodaj swoją opinię

Pan Pestka

Popularny Polecany sklep 

Dołączył 1 rok temu

 Nasiona marihuany /  Ruda Śląska / 762 odsłon

Sensi Seeds

Polecany sklep 

Dołączył 9 miesięcy temu

 Nasiona marihuany /  Amsterdam / 157 odsłon