Quick One - opis, działanie i historia

Quick One pochodzi od pierwszego szczepu automatycznie kwitnącego o nazwie Lowryder. Podczas gdy koneserzy marihuany najczęściej mówią o genach Indica lub Sativa, to, co tak naprawdę czyni ten szczep wyjątkowym, to geny Ruderalis. Ruderalis ma raczej niską zawartość THC, ale posiada pewne pożądane cechy wzrostu.

Automatyczne kwitnienie, zdolność rośliny do kwitnienia bez konieczności zmiany cyklu oświetleniowego, jest jedną ze szczególnych cech Quick One. Ta odmiana jest niezwykle relaksująca i uspokajająca, uwalniając ciało od prawie wszystkich bólów i skurczy. Odmiana ta jest często opisywana jako narkotyczna, ponieważ przeważają w niej geny Indica, więc może być bardzo mocna i usypiająca.

Kiedy Royal Queen Seeds postanowiło stworzyć Quick One, wybrali odmianę Lowryder #2, co doprowadziło do tego, że jest to jeden z najszybciej dojrzewających szczepów. Genetyka Lowryder # 2 to mieszanka Northern Lights, Williams Wonder i Ruderalis. Genetyka Quick One zawiera dziesięć procent genów Sativa, 60 procent Indica i trzydzieści procent Ruderalis.

Chociaż tę odmianę można uprawiać na zewnątrz, to potrzebując zaledwie ośmiu do dziewięciu tygodni do zbiorów, a jej wysokość wynosząca 60 centymetrów sprawia, że jest to idealna roślina do uprawy indoor. Plony Quick One są nieco poniżej średniej, najczęściej dają około 45 gramów na roślinę, ale łatwość i szybkość uprawy sprawia, że jest to ulubiona odmiana wielu hodowców. Stężenie THC w Quick One zazwyczaj waha się w granicach 10-12 procent.

Nasiona Quick One

Żaden sklep nie dodał jeszcze nasion tej odmiany do naszego katalogu :(

Opinie o Quick One

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Quick One”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *