Purple Bud - opis, działanie i historia

Purple Bud to silna hybryda o genach indica, która zapewnia dokładnie to, co czego możemy się spodziewać po jej nazwie. Ta fioletowa odmiana została stworzona przez hodowców z Sensi Seeds. Jego pochodzenie obejmuje genetykę odmian Afghani, Jamaican i Hindu Kush, a także popularną odmianę Purple Kush. Oprócz kolorowych i aromatycznych kwiatów, Purple Bud oferuje konsumentom bardzo relaksujący haj. Stężenie THC w tej odmianie waha się w graniach 15-20%.

Po odpowiednim curringu, Purple Bud ma ziołowy zapach z nutą lawendy i szałwii. Podczas rozkruszania czuć wyraźny zapach przypraw i haszyszu, co może być efektem posiadania afgańskiej genetyki.

Purple Bud zaczyna działać kilka minut po konsumpcji. Użytkownicy tego szczepu twierdzą, że odczuwają przyjemne pulsowanie w okolicach czoła oraz poprawę nastroju. Konsumenci powinni się jednak spodziewac mimowolnego uśmiechu i ciężkich powiek. Jest to odmiana, którą najlepiej używać w godzinach wieczornych lub nocnych, a to ze względu na problemy z wykonywaniem skomplikowanych działań i silnym uczuciem fizycznego relaksu.

Ze względu na swoje właściwości, Purple Bud jest często używany przez pacjentów cierpiących na chroniczny stres, depresję, lęki, a nawet PTSD. Może on uśmierzać chroniczny ból, dlatego stosują go pacjenci chorzy na fibromialgię czy zapalenie stawów. W odpowiedniej dawce ten szczep jest skuteczny w walce z bezsennością.

Nasiona Purple Bud

Żaden sklep nie dodał jeszcze nasion tej odmiany do naszego katalogu :(

Opinie o Purple Bud

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Purple Bud”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *