Wyszukaj::
Top
 

Gelato


Gelato nasiona marihuany
Nasiona marihuany
Ocena: 5.0/5. Z 2 głosów Pokaż głosy
Proszę czekać...

Gelato – najważniejsze informacje

Gelato jest odmianą hybrydową – krzyżówką Mint Girl Scout Cookies i owocową indica Sunset Sherbert. Łagodny haj oraz uniwersalny profil smakowy sprawia, że jest to odmiana często używania podczas spotkań towarzyskich. Twórcy San Francisco Cookie Fam Genetics wydali wiele numerowanych fenotypów Gelato – fenotyp # 33 przyjął pseudonim Larry Bird w odniesieniu do numeru legendarnego zawodnika NBA. Działanie tej odmiany jest charakterystyczne dla odmian indica, a stężenie THC w tym szczepie oscyluje w okolicach 20-25%.

Topy Gelato wydają się być małe, ale mają grubą i gęstą strukturę charakterystyczną dla wielu odmian indica. Jest to odmiana o imponującym wyglądzie wizualnym: jaskrawo pomarańczowe włoski wyróżniają się z zielonej struktury, która akcentowana jest odcieniami ciemnofioletowymi. Fioletowe barwy pojawiają się, kiedy wysokie stężenia pigmentów zwane antocyjanami są stymulowane przez zimną temperaturę w fazie wegetatywnej.

Lepkie kwiaty Gelato mają ostry zapach cytrusów, który pochodzi z owocowego szczepu  Sunset Sherbert. Rozdrabnianie lub kruszenie kwiatów odkrywa bardziej ziołowy, ziemisty profil zapachowy. Choć dym jest gęsty i rozszerzający się w płucach, to jednocześnie jest gładki i pozostawia miękkie i kremowe odczucie – być może to wyjaśnia jego nazwę. Zapach dymu jest jednak mocno intensywny, więc nie jest to odmiana zalecana osobom, którym zależy na zachowaniu dyskrecji.

susz konopny CBD

Użytkownicy Gelato twierdzą, że można odczuć działanie, czasem osiągając efekt, zanim jeszcze zdąży się wypuścić dym. Najczęstszym efektem jest zmiana percepcji i dezorientacja, a także energia, która zachęca do działania i nie wgniata w fotel. Niektórzy opisują działanie jako psychodeliczne i zmieniające postrzeganie czasu.

Tę odmianę często stosują pacjenci, którzy cierpią na chroniczny ból, ból głowy i migreny. Poprawa nastroju może również łagodzić objawy, takie jak lęk, depresja i PTSD. Mówi się, że Gelato jest silną odmianą nawet dla doświadczonych użytkowników, więc nie jest to odmiana polecana początkującym. Początkujący konsumenci powinni rozpocząć od małych dawek, ponieważ przyjęcie zbyt dużej ilości może doprowadzić do negatywnego efektu, jakim jest paranoja i lęki.

Właściwości Gelato

Szczęśćie

Relaks

Euforia

Motywacja

Kreatywność
Stres

Depresja

Ból

Bezsenność

Brak apetytu
Suchość w ustach

Suche oczy

Niepokój

Paranoje

Oszołomienie

Dodatkowe informacje

 

Najwyższa

0

Średnia

0

Nasiona Gelato dostępne w sklepach:

Sklepy w kolejności alfabetycznej

Najnowsze opinie

Dodaj swoją opinię