Wyszukaj::
Top
 

Early Skunk

Odmiany Marihuany / Early Skunk
Nasiona marihuany
Ocena: 5.0/5. Z 3 głosów Pokaż głosy
Proszę czekać...

Early Skunk – najważniejsze informacje

Jak sama nazwa wskazuje, Early Skunk jest odmianą, którą najlepiej stosować we wczesnych godzinach podczas leniwych dni. Hodowcy z Sensi Seeds stworzyli tę odmianę, krzyżując szczepy Skunk 1 i Early Pearl, które dwa razy z rzędy zdobywały nagrody na Cannabis Cup.

Ta hybryda dominująca w geny Indica zawiera 15-22 procent THC. Podobnie jak jego słynny rodzić Skunk #1, Early Skunk ma typowo skunkowy aromat z domieszką ostrych przypraw. Topy są średniej wielości i pokryte są bursztynowymi włoskami z mieniącą się powłoką trichomów.

Relaksujący i społeczny haj nadchodzi falami i sprawia, że wzrasta kreatywność oraz chęć do rozmów, chociaż nie spodziewaj się przypływu energii, ponieważ jest to typowa odmiana do odpoczynku i relaksu.

susz konopny CBD

Użytkownicy, którzy cierpią z powodu wysokiego ciśnienia w oku, przewlekłego bólu, skurczów mięśni lub ogólnego napięcia mięśniowego, mogą z używać tego szczepu, ponieważ jego charakter jest typowo rozluźniający. Rozluźni Cię od stóp do głów i zapewni całkowite odprężenie psychiczne.

Niezależnie od tego, czy jesteś pacjentem czy konsumentem rekreacyjnym, w Early Skunk spodoba Ci się aromatyczny, skunksowy zapach i efekt, który rozluźnia ciało i poprawia kreatywność.

Early Skunk właściwości

Skupienie

Relaks

Szczęście

Euforia

Kreatywność
Stres

Depresja

Ból

Skurcze mięśni

Zmęczenie
Suchość w ustach

Oszołomienie

Suche oczy

Paranoje

Dodatkowe informacje

Najwyższa

0

Średnia

0

Najnowsze opinie

  • Grower Marzec 7, 2019, 9:40 am Odpowiedz

    Mój ulubiony szczep na out

    Oceń jako pierwszy
    Proszę czekać...

Dodaj swoją opinię