Wyszukaj::
Top
 

Critical Mass

Nasiona marihuany
Ocena: 5.0/5. Z 2 głosów Pokaż głosy
Proszę czekać...

Critical Mass – najważniejsze informacje

Critical Mass jest odmianą dominującą w geny indica, której nazwa odnosi się do bardzo dużych topów – niektóre nawet potrafią złamać gałęzie na pół. Ten szczep marihuany ma dosyć wysokie stężenie THC, które sięga od 19 do 22 procent, co jest bardzo dobrym wynikiem dla odmiany o tak dużych topach.

Odmiana marihuany Critical Mass zapewnia silne odrętwienie ciała, które może sprawić, że użytkownicy poczują się leniwi i uspokojeni. Większość użytkowników zgłasza, że Critical Mass oczyszcza ich umysł, jednocześnie zwiększając kreatywność i koncentrację, jednak zbyt duże dawki mogą wprowadzić w stan letargu.

Efekty trwają zwykle 2-2,5 godziny, w zależności od dawki. Jak prawie wszystkie szczepy o wysokiej zawartości THC, Critical Mass spożyty w większych ilościach może wywołać suchość w jamie ustnej i oczach, jak również paranoję i lęk.

susz konopny CBD

Szczep ten jest najczęściej zalecany do stosowania wieczorem lub w nocy, ze względu na silne działanie uspokajające. Z tego samego powodu jest to dobra odmiana dla osób cierpiących na bezsenność, którzy potrzebują odpoczynku. Geny indica w odmianie Critical Mass mogą łagodzić chroniczne bóle, a także łagodzić stres i lęk. Inni wybierają ten szczep na migrenę, nudności i brak apetytu.

Critical Mass to dzieło samego Mr Nice. Jest to hybryda odmian Afghani i Skunk #1. Ten szczep jest często uprawiany przez początkujących hodowców ze względu na plon i skuteczność w uprawie zarówno indoor, jak i outdoor. Roślina kwitnie od 6 do 8 tygodni i jest podatna na trening Sea of Green.

Critical Mass – Efekty

Relaks

Szczęście

Euforia

Kreatywność

Głód
Stres

Ból

Depresja

Bezsenność

Stany zapalne
Suchość w ustach

Suche oczy

Oszołomienie

Niepokój

Paranoje

Dodatkowe informacje

Najwyższa

0

Średnia

0

Sorry, no posts matched your criteria.

Nasiona Critical Mass dostępne w sklepach:

Sklepy w kolejności alfabetycznej

Ocena: 5.0/5. Z 2 głosów Pokaż głosy
Proszę czekać...

Najnowsze opinie

Dodaj swoją opinię

Sensi Seeds

Polecany sklep 

Dołączył 9 miesięcy temu

 Nasiona marihuany /  Amsterdam / 157 odsłon

Pan Pestka

Popularny Polecany sklep 

Dołączył 1 rok temu

 Nasiona marihuany /  Ruda Śląska / 762 odsłon