PASTE1

Składniki w pastach są bogate w aminokwas, a tym bardziej, że komary i robaki nienawidzą ze względu na naturalne oleje wytwarzane przez składane korzyści ziołowe, również strzeżone przed pleśnią i pleśnią.
Nauka jonów i ładunków, nasza wszechstronna pasta, umieszcza moc w twojej strefie. Udoskonaliliśmy to dla wszystkich twoich potrzeb, jakie wiemy, ponieważ słyszeliśmy płacz. W przypadku super nauki, wyniki są natychmiast widoczne, zasadzają się w rosnących bujnych regionach super ciasnych węzłów. Jest to niewiarygodna formuła wymazania problemów z ulgą korzeni i niedoboru za pomocą mocy, która jeszcze nie została pokonana.
Komponenty w pastach są bogate w aminokwas, a tym bardziej, że komary i robaki nienawidzą ze względu na naturalne oleje wytwarzane przez składane korzyści ziołowe, również strzeżone przed pleśnią i pleśnią.
Dokręcenie jest tak ciasne, że schematy można dostosować do tego doskonałego efektu, aby wypełnić i dokręcić skrog, ponieważ czterokrotnie liczy się na rośliny owocowe i kwitnące.

Nasiona marihuany Ganja Farmer
Susz konopny CBD Cannabis Light

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PASTE1”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.