Heat

Chroni rośliny przed zimnym stresem
Pomaga roślinom przetrwać i prosperować w zimnych i mroźnych warunkach
Może być stosowane zapobiegawczo lub w celu uratowania roślin, gdy nastąpi gwałtowny spadek temperatury
Vitalink Heat jest zaawansowanym biostymulantem dla hodowców, którzy chcą osiągnąć maksymalne plony w opłacalny sposób. Vitalink Heat ochroni twoje rośliny przed stresującymi skutkami niekorzystnych warunków środowiskowych

Nasiona marihuany PanPestka

Sformułowany jest ochrona roślin przed zimnym stresem w zimnych i mroźnych warunkach, umożliwiając hodowcom osiągnięcie dobrych rezultatów przez cały rok.

Ciepło Vitalink zawiera betainy, które działają jako osmoprotektynami, odgrywają one ważną rolę w roślinach, chroniąc je przed uszkodzeniem i stresem spowodowanym zimnymi warunkami. Obecność ekstraktu z wodorostów ułatwia wczesną reakcję w roślinie, aby umożliwić mu lepsze radzenie sobie z zimnym stresem.

Ciepło Vitalink zawiera również gibereliny i auksyny, które są hormonami wzrostu roślin. Te wraz z aminokwasami i kwasami huminowymi umożliwiają roślinę utrzymanie szybkości i tempa wzrostu fotosyntetycznego nawet w stresujących warunkach.

Vitalink Heat stymuluje wzrost i rozwój pędów i korzeni bocznych oraz pomaga zapobiegać aborcji kwiatów w miesiącach zimowych. Ciepło VitaLink zawiera również siarkę, która jest makroskładnikiem niezbędnym do tworzenia się chlorofilu, witamin i aminokwasów.

Instrukcje użytkowania:

Susz konopny CBD Cannabis Light

Aby uzyskać najlepsze wyniki, zacznij używać ciepła Vitalink przed okresem przeziębienia (może to potrwać kilka tygodni wcześniej) wraz z głównymi składnikami odżywczymi. Użyj 4 ml/10 l, zawsze dodaj do świeżego roztworu.

Vitalink Heat ma skumulowany efekt, gdy regularnie stosowane twoje rośliny będą budować swoją tolerancję na niskie temperatury.

Kiedy nastąpi nagłe spadek temperatury, ciepło Vitalink może być stosowane jako dolistne spray do szybkiej ochrony. Spryskaj przy 5 ml/L jako drobnej mgierze, nie spryskuj się, aby uciec. Nie będzie to tak skuteczne, jak regularne użytkowanie zapobiegawcze, ale może pomóc ci uratować swoje uprawy.

Nie używaj z chłodem VitalInk. Jeśli stosuje się z hydratem Vitalink, użyj połowy dawki każdego z nich, brak przestrzegania tej instrukcji może spowodować uszkodzenie roślin.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

W razie potrzeby dostosuj pH. Zalecany zakres pH 5,8-6,5. Wstrząsnąć na długo przed użyciem.

Zakres dodatków Vitalink jest specjalnie zaprojektowany, aby dawać optymalne wyniki, gdy są stosowane obok VitaLink Odżywczych.

Idealny do stosowania we wszystkich systemach i mediach.

Dostępne w butelkach 250 ml i 1 L. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Heat”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.