Finaleboost

FinaleBoost to dojrzewanie organogerałów i końcowe wzmacniacz. Finaleboost jest niezbędnym elementem ukończenia upraw z twardym i wysokiej jakości produktem końcowym. Zawiera organiczne l-aminokwasy w połączeniu z naturalnym potasem i siarką. Potas jest potrzebny w wyższych ilościach pod koniec etapu kwitnienia.
Potas ma tendencję do łączenia się z innymi minerałami i staje się niedostępny dla roślin. Powoduje to braki i antagonizm mineralny w medium. Łącząc się z organicznymi l-aminokwasami, potas jest buforowany i chroniony przed tymi interakcjami mineralnymi. Ostatecznie oznacza to, że możesz użyć znacznie mniej wkładu nawozu i osiągnąć takie same lub lepsze wyniki. Siarka jest niezbędnym pierwiastkiem we wszystkich komórkach roślinnych, aminokwasach i wielu smakach i wysokiej jakości związkach.
Finaleboost jest lepszą opcją niż wiele połączonych wzmacniaczy P/K, ponieważ umożliwia ukierunkowane zastosowanie potasu, gdy i gdzie potrzebuje roślina. Często, gdy P i K są dodawane w wysokich ilościach jednocześnie, jeden lub drugi pozostaje nieużywany w medium. Może to powodować antagonizm, wiązanie chemiczne i blokowanie składników odżywczych. Finaleboost można postrzegać jako produkt wykończeniowy używany na końcowych etapach kwitnienia.
Finaleboost jest w 100% rozpuszczalny w wodzie i nie pozostawia pozostałości w zbiornikach i systemach nawadniających. Pokaż więcej

Nasiona marihuany GanjaFarmer
Nasiona marihuany PanPestka

Skład chemiczny

Azot (N)

N 0.69%

Fosfor (P)

0

Potas (K)

K 13.6%

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Finaleboost”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.