Coco Forte A

Nawóz Coco Forte A+B jest najprostszym rozwiązaniem do uprawy na substratach cocofiber, takich jak płyty, cegły i kokosubstrat (kokopeat). Jednym z powodów, które sprawia, że ​​jego zastosowanie jest tak łatwe, jest połączenie składników odżywczych do uprawy i kwitnienia w jednym produkcie; Dwie butelki/pojemniki to wszystko, czego potrzebujesz do całego wzrostu. Ten nawóz jest wolny od nadmiaru składników i zawiera tylko minerały rośliny są w stanie bezpośrednio wchłonąć.
Innymi słowy: Coco Forte A+B jest kompletnym rozwiązaniem odżywczym, które ma taką samą wygodę syntetycznych systemów A/B i jakość najlepszych nawozów organicznych.
Podstawą Coco Forte jest Nutri Forte. Wszystkie minerały mają jakość „żywności”, a pierwiastki śladowe są chelowane, aby można je było pochłonąć w większym zakresie pH.
Zwłaszcza w przypadku podłoża kokosowego do tego nawozu A+B dodano różne elementy, które gwarantują optymalny wzrost i kwitnienie na płytach kokosowych, w szczególności w przypadku ponownego użycia. Upewnij się, że płyty są wolne od chorób, plag lub wirusów w przypadku ponownego użycia.

Nasiona marihuany GanjaFarmer
Nasiona marihuany PanPestka

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

Tydzień 1
1 ml/l
Tydzień 2
1 ml/l
Tydzień 3
1 ml/l
Tydzień 4
1 ml/l
Tydzień 5
1.5 ml/l
Tydzień 6
1.8 ml/l
Tydzień 7
2 ml/l
Tydzień 8
2.3 ml/l
Tydzień 9
2 ml/l
Tydzień 10
1.8 ml/l
Tydzień 11
1.5 ml/l

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Coco Forte A”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.