BN-Zym

BN-ZYM jest naturalnym bio-katalizatorem (akcelerator procesowy), średniej konstruktor i średniej improwerii w oparciu o określone enzymy. Enzymy stymulują zdolność do powstania wody każdego pożywki i zmniejsza napięcie wody w glebie, co umożliwia szybszą i lepszą penetrację wody do pożywki. Podczas gdy BN-Zym przenika do medium, wprowadza do niego więcej tlenu! Enzymy to wyspecjalizowane cząsteczki białkowe i działają jako katalizatory w kilku procesach biochemicznych.
Kilka najbardziej widocznych cech enzymów to konkretny sposób, w jaki pracują, a zwłaszcza ich prędkość. Konwersja cukru w ​​alkohol za pomocą chemikaliów zwykle zajmuje kilka tygodni lub nawet miesięcy, podczas gdy za pomocą enzymów zajmuje to zaledwie kilka sekund! Enzymy zawsze działają bez żadnych odpadów lub produktów ubocznych. BN-Zym powoduje zwiększoną aktywność bakterii, która przekształca składniki odżywcze i minerały w glebie w materiał bezpośrednio wchłaniany przez uprawę. Kataliza BN-ZYM ma sprawy odpadów i dostarcza je z powrotem do uprawy w postaci wchłanialnych składników odżywczych.
Rezultatem jest zrównoważona uprawa i zmniejszona wrażliwość na wszystkie choroby! Ponadto medium pozostaje czyste i wolne od wszelkiego rodzaju nadmiaru komponentów. Jest to ważne dla każdej uprawy, ale szczególnie dla tych, w których gleba i kokos są ponownie wykorzystywane.

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany GanjaFarmer

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

Tydzień 1
3 ml/l
Tydzień 2
3 ml/l
Tydzień 3
3 ml/l
Tydzień 4
3 ml/l
Tydzień 5
3 ml/l
Tydzień 6
3 ml/l
Tydzień 7
3 ml/l
Tydzień 8
3 ml/l
Tydzień 9
3 ml/l
Tydzień 10
3 ml/l
Tydzień 11
3 ml/l

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BN-Zym”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.