Wedding Cake Auto

Pokryte smacznym kryształami cukrowymi, jak cienkie ciasto, nasz Super Wedding Cake Auto ™ ma bardzo mroźną reputację i idealny dodatek do naszej kolekcji Autoflowering CALI. Wyniki połączenia ciasta weselnego i naszego BF Super Auto #1, ta roślina nie rozczaruje podwyższonej wytrzymałości cech OG Skywalker w naszym super auto, powodując zwiększoną odporność na robaki i stres, podczas gdy struktura korzeni rozprzestrzenia się od dnia 1 dnia .

Nasiona marihuany PanPestka

W przypadku miłośników białych szczepów z kryształowymi pączkami ślubnymi ciastek Auto ™ jest prawdziwą ucztą. Indica dominuje 65% z pąkiem, roślina ta ma bardzo ciasne odstępy węzłów. Zaledwie kilka tygodni po sadzeniu ciężkie pąki połyskujące jak klejnoty w świetle zaczną się przyjmować.

Po zaledwie 70-75 dniach te lśniące gigantyczne kwiaty o smaku winogronowym zapakowane mocno będą idealnie uformowane, gotowe do zbioru, na końcowej wysokości 90 cm, 500 g/m² jest łatwy do osiągnięcia, do 750 g/m² na zewnątrz.

THC został przetestowany na poziomie 25% z 2,4% CBD. Uważaj jednak, ponieważ nadmierne pobłażanie może spowodować, że nie powstrzyma się do nie do powstrzymania jagodowej podróży głębokiego relaksu i snu. Nie przegap tego historycznego fragmentu autofloweringowego mistrzostwa z Barney’s Farm Lab.

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Wedding Cake x BF Super Auto #1

Plony: 500 - 750 g/m²

Kwitnienie: 70 - 75 dni

CBD: 2.4%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor