Watermelon Zkittlez

Watermelon Zkittlez przez Barneys Farm: Ta cudownie zrównoważona hybryda wykazuje ciężkie wzorce wzrostu sativa, które pomagają uczynić ją fabryką produkcji o dużej wydajności, a niektórzy hodowcy mogli osiągnąć ponad 1 kg na roślinę, gdy traktowani z miłością! W pomieszczeniu będziesz patrzeć na około 550 g/m2.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Ożywienie i wysoce energetyzujące efekt wynika z pobierania próbek tej cudownej róży odkształcenia konopi indyjskich. Ładna i pachnąca, arbuz Zkittlez, olśniewa cię jej optymistycznymi efektami, które rozpala twoje ciało i duszę. Prawdziwy tonik dla stresów i problemów dnia. Sprawia, że ​​znikają w chmurze dymu, jakby przez magię.

Zanim miną 63 dni, to piękno wystrzeli się w kwiat jak rakieta, wytwarzając wysokie koła wypełnione pączkami, które wiszą w każdej gałęzi. W dniu 63 będzie na ciebie gotowa. Niezapomniane zapachy pojawiają się podczas procesu kwitnienia i różnych etapów suszenia.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Wesoły i szczęśliwy wpływ arbuza połączony z naszym niesamowitym Zkittlez stanowi absolutnie fantastyczne i owocowe doświadczenie marihuany, które sprawi, że będziesz wracać po coraz więcej.

Dutch Passion

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: watermelon x zkittlez

Plony: 550 g/m²

Kwitnienie: 63 - 70 dni

CBD: 1.0%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2020