Ultra Lemon Haze

Aby stworzyć Ultra Lemon Haze, przekroczyliśmy zwycięską mgłę cytrynową Cannabis Cup z wybranym oleju napędowym opracowanym w Północnej Kalifornii. Zostało to następnie przekroczone z naszym Auto #1, aby uzyskać stabilny szczep, który jest naprawdę wyjątkowy. Te genetyka i wynikowy szczep stworzyły coś niezwykle wyjątkowego, co uczyniło go jednym z naszych ulubionych. Smak jest ostrego cytrusów, cytryn i różowego grejpfruta, jednocześnie utrzymując paliwo podobne do odcienia kwaśnego oleju napędowego. Super Lemon Haze nie był zwycięzcą wielokrotnego pucharu, a cechy te przeniosły się w Ultra Lemon Haze. Sativa dominują, pąki są długie i gęste z typowymi liśćmi cienia kształtu sativa. Dym jest spektakularny, a kamień wyraźnie psychodeliczny z doskonałą równowagą między fizycznym szumem ciała a szybującym mózgiem.
Ultra Lemon Haze może być dobrze uprawiana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ale w pomieszczeniu wymaga dobrego poziomu kontroli i zarządzania, aby uzyskać najlepsze wyniki. Średnia wysokość będzie wynosić 60-70 cm wewnątrz, ale niektóre fenotypy mogą rozciągnąć się do 80 cm+, jeśli uprawiane na zewnątrz w optymalnych warunkach. Ze względu na dominację genów sativa i niższy odsetek ruderalis nie jest to standardowa odmiana autoflower. Aby uzyskać optymalną wydajność i maksymalną psychoaktywność (zawartość THC), zaleca się ponad 90 dni. W pomieszczeniu należy zachować szczególną ostrożność. W przeciwieństwie do innych samochodów najlepszy fotoperiod dla Ultra Lemon Haze to 12-16 godzin. Najlepiej jest również zmieniać się z wegetatywnych składników odżywczych na kwitnące składniki odżywcze w 5/6 tygodnia, aby zapewnić najlepszą uprawę. Ultra Lemon Haze na zewnątrz można zasadzić od początku marca do początku lipca, ale okres kwitnienia nigdy nie będzie krótszy niż 60 dni.
Dodatkowy czas i opieka wymagana dla ultra cytrynowej mgły przyniesie wyjątkowe nagrody i sprawi, że chcesz, abyś był to regularne dodatki do twojego wzrostu. Pokaż więcej

Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: —

Kwitnienie: 10 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor