Thay Chocolate 2019

Pev Seeds przynosi jedną z ekskluzywnych odmian marihuany, która w latach sześćdziesiątych zmieniła scenę marihuany w USA i zainspirowała całe pokolenie artystów, mityczne sativa czekoladowe tajskie. A niektórzy powiedzą, co jest takiego wyjątkowego w tej genetyce? Jeśli będziesz czytać, otrzymasz odpowiedź.

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Jak jest feminizowana czekolada?
Jest to czysta sativa dostosowana do zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych przez wiele lat. Oryginalna tajska sativa rośnie bardzo bezbłędnie, z wieloma asymetrycznymi konsekwencjami we wszystkich kierunkach i długim kwitnieniem, choć nie tak bardzo jak inne sativas w Azji Południowo -Wschodniej.

Na szczęście w Stanach Zjednoczonych skracały rozmiar i czas kwitnienia, aby dostosować go do swoich warunków na zewnątrz, a nawet być możliwe, aby uprawiać w pomieszczeniu bez wielu problemów.

Nasza feminizowana wersja zachowuje duch oryginalnej genetyki, ale znacznie bardziej kontrolowana, z solidną strukturą i dość szybkim kwitnieniem dla rośliny o tych cechach.

Jak wyhodować czekoladę w kasie z nasion Pew?
W uprawie wewnętrznej nie wymaga długiego okresu wzrostu, wystarczy kilka tygodni, aby skończyć z dobrym rozmiarem. Możesz umieścić 9 lub 12 nasion marihuany tej odmiany w metrze kwadratowym w doniczkach 7 litrów, z wierzchołkowym przycinaniem lub FIM, aby wtórne gałęzie zwiększają wagę. W trakcie kwitnienia przestrzeń uprawy należy zobaczyć wszystko wypełnione długimi owłosionymi ramionami.

Kolejną interesującą formą uprawy dla feminizowanej czekolady Thay jest użycie ekranu zielonej metody, wkładając siatkę do zawierania wysokości roślin. W tym przypadku wystarczy umieścić 4 rośliny na metr kwadratowy, możesz nawet umieścić 2 lub 1, ale pamiętaj, że im mniej roślin, więcej, więcej czasu, aby właściwie pokonać przestrzeń. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Thai Chocolate x Big Bud x Thai Chocolate, Haze, Kush, Lemon, Skunk

Plony: 550 - 600 g/m²

Kwitnienie: 60 - 65 dni

CBD: —

CBD: 1.0 - 1.2%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2019