SugarPop

Sugar Pop jest wynikiem współpracy między nasionami reggae a nasionami filozofów. Biała rosyjska X Kalijah Hybrid i Ripper # 1 zostały przekroczone, aby stworzyć ten dobrze wyważony odmian sativa, który zawiera 60% sativa i 40% genetyki Indica.
Roślina rozwija silny główny szczur z kilkoma bocznymi gałęziami i pięknymi zielonymi liśćmi i ma średni odległość międzynarodowa. Niesamowita ilość rzęsków obejmuje całą roślinę. Sugar Pop jest łatwy w uprawie i zalecany do ekstrakcji z powodu wysokiej produkcji żywicy. Ma bardzo dobrą odporność na szkodniki, zachorowania i wysokie temperatury.
Zbiory pojawiają się po 9-10 tygodniach i przynosi 450-550 g/m2 mroźnych pąków żywicznych w pomieszczeniu. Podczas uprawy na świeżym powietrzu roślina jest gotowa do zbioru na początku października, a średnia roślina osiąga 500-1800 gramów na roślinę.
Dym przynosi słodki smak z ziemistymi i pikantnymi nutami zamglenia oraz relaksem zarówno ciała, jak i umysłu. Przyjemny efekt jest początkowo stymulujący, a po pewnym czasie staje się coraz bardziej relaksujący.

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto
Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: RK # 14 x Ripper # 1

Plony: 450-550 g/m2

Kwitnienie: 56 - 63 dni

CBD: —

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse