Stromboli Auto

Stromboli Auto to hybryda szybkiego kwitnienia, która wybucha z doskonałym smakiem, ogromnymi plonami i współczynnikiem siły działania (20% + THC), które sprawi, że podłoże się podmokał.

Susz konopny CBD Cannabis Light

W przypadku pochodzenia wybrane afgańskie lądowiska zostały połączone z unikalnym fenotypem pochylonym sativa notorycznego hittera, GG4 (wcześniej znanego jako klej gorilla), wraz z niezbędnymi genami Ruderalis, aby nadać mu automatyczny timer kwitnący.
Wpływ Pinene wciąż istnieje – świeżość sosny, z trawiastą wskazówką na szczycie języka i pikantnym kopnięciem z tyłu gardła.

Rośliny są zwarte i podobne do krzaka, z szerokim ciemnozielonym liśćmi wentylatorów, a wpływ afgańskiej wytwarza roślinę, która nie rozciąga się zbytnio, a cały ten rozwój rozprzestrzenia się na boki. Kwiaty wyłaniają się z ekspansywnego baldachimu, produkując pąki, które wznoszą się jak mini wulkany, duże i masywne (odzwierciedlające indica strony rośliny) i głównie krystalicznie białe, ale z drobinkami ognistych pomarańczowych słupów.

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Afghani x GG4

Plony: 550 g/m²

Kwitnienie: 70 - 75 dni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse