Skywalker OG

Jak jest ogólnie Skywalker OG?
Twój krzaczasty i proporcjonalny geometrycznie wygląd cię zachwyci, bardziej zwarty i krzaczasty niż zdecydowana większość hybryd OG na rynku. Produkuje duży środkowy pączek, w towarzystwie gałęzi satelitarnych, które osiągają dobrą wysokość, więc kończą się bardzo dobrze uformowane, ponieważ są bardzo narażone na światło.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Jego kwiaty są gęste, ponieważ niewiele, średniej objętości, ale twarde jak twarz Donalda Trumpa. Podczas suszenia pąki nie tracą trochę rozmiaru, ale gęstość wydaje się być zwiększona, a także intensywne aromaty.

Jaką genetykę zawierają te feminizowane nasiona?
Klon ma pochodzić z wyboru skrzyżowania Skywalkera Holenderskiej Pasji i jednym z elitarnych sadzonek OG Kush, które były przechowywane przez wiele lat w USA. Skywalker to kombinacja Mazar i Blueberry, co prawie 100% wskazuje, co przyczynia się do wielu genów do potomstwa.

Jaki jest najlepszy sposób na uprawę Skywalker OG w pomieszczeniu i na zewnątrz?
W pomieszczeniu lepsze jest umieszczenie 16 roślin na m2 w 1,8 amerykańskiej gal (7 litrowych doniczkach), bez przycinania, pozwalając im rosnąć do 35 lub 40 cm. Po osiągnięciu tego rozmiaru fotoperiod zostanie zmieniony na 12/12, aby rozpocząć kwitnienie. Wynika to z faktu, że Skywalker OG ledwo podwaja rozmiar podczas kwitnienia, a aby osiągnąć najlepszą wydajność, najlepiej jest je kwitnąć w dobrym rozmiarze.

Ale w uprawie na zewnątrz jest to inna historia, a sposób koncentracji produkcji na głównym krańcu tego szczepu może być niebezpieczny na zewnątrz. Z tego powodu zalecamy robienie wierzchołkowego przycinania lub FIM, aby pąki były rozmieszczone w całej strukturze rośliny. Jest to również korzystne, że światło słoneczne lepiej przenika do dolnych części, co również tworzy dobre kwiaty.

Jak smakuje ten marihuana?
Aromat jest naprawdę potężny, ładuje powietrze wszędzie tam, gdzie jest, więc musimy umieścić środki, aby zapobiec go zdradzonym. Możesz docenić ziemską część niebieskiej rodziny, ale na bazie słodkiej i cytrusowej, co pozostaje w ustach później. Smak można smakować przez długi czas, nawet po paleniu, jest to taki, który pozostaje na kubkach smakowych. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer
Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: blueberry, diesel, kush, og

Plony: 450 - 700 g/m²

Kwitnienie: 63 - 70 dni

CBD: 0.3 - 0.5%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2021