Runtz Feminized

Najbardziej niezwykłą rzeczą w tej marihuanie jest jej niesamowity smak i aromat, wysoka produkcja żywicy i kolor, który nabiera w fazie kwitnienia, od limonki zielonej do fioletowych fenotypów.
Jako nieznaczny fakt, znajdujemy stężenie THC w jego kwiatach wyższych niż 27%.
Jak smakuje Cannabis Cannabis?
W odniesieniu do profilu terpenicznego jest to niewątpliwie jedna z głównych cech. Pyszna kombinacja owocowych nut, z pewnymi słodkimi niuansami karmelowymi, wszystkie w połączeniu z tropikalnym tłem, które dalekie od strojenia, zapewnia końcowy akcent do doświadczenia sensorycznego, które trudno było opisać. Polecam odparowanie go, aby cieszyć się maksymalnie.
Jego efekt jest bardzo intensywny i relaksujący, połączenie zabawnej psychodelii psychicznej i relaksującego ciała, które odsuwa złe wibracje i pozwala zobaczyć życie w różowym.
Rosnąca runtz jest bardzo łatwa, oto kilka rad!
W uprawie wewnętrznej zawsze kontrolują temperaturę między 20º a 26º C (68-79 ° F), jeśli jest ona powyżej tych wartości, możesz mieć problemy. Jego struktura jest z pewnością wrażliwa na ataki grzybicze, więc kiedy zaczyna się kwitnienie, najlepiej zastosować progresywne przycinanie, aby nieco ją otworzyć i pozwolić światłem wejść do niższych obszarów. Z 2,9 amerykańską gal (11 litrów) doniczkami i 9 próbkami na 3×3 stopy (M2), możesz zebrać między 15,8 a 19,4 uncji na 3 x 3 stóp (450-550 gramów na m2).
W uprawach na zewnątrz jest to roślina, która wyróżnia się swoją odpornością, może wytrzymać wszystko, chociaż jeśli mieszkasz w bardzo słonecznym i niskim klimacie wilgotności, ta mała dama poczuje się jak w domu. Rosnące, aby nic nie brakowało, dodaj najwyższe warzywa z najlepszych upraw, moim zdaniem najlepszy stymulator wzrostu w stosunku jakości/cena.
Nie przegap okazji, aby zdobyć jedną z najbardziej modnych odmian w Ameryce. Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Zkittlez x Gelato

Plony: 450 - 550 g/m²

Kwitnienie: 55 - 60 dni

CBD: 0.8 - 0.9%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2020