Purple Ryder

Legenda
Wielu oldschoolowych hodowców pamięta całe piękno i moc tego fioletowego szczepu klasycznego od Sasha Wspólnego Doktora. Od kilku lat Doc i jego zespół udoskonalają starego, dobrego fioletowego Ryder. Kilka pokoleń starannego wyboru pozwoliło nam teraz przywrócić tę odmianę.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Rozwój

Aby stworzyć tę piękną damę, używamy genetyki Lowryder, Mazar i Red Chronic Ryder. Nie rośnie wysoko, 60-80 cm, co jest typowe dla roślin Indica. Te zwarte rośliny wytwarzają duże fioletowe samorodki pokryte lepką warstwą żywicy, ale liście pozostają jasno zielone – prawdziwe piękno.

Purple Ryder to odmiana o niskim poziomie, możesz wypróbować w pudełku mikro lub ukrycie, aby nikt nie zrozumie, że rośniesz. Czas zbioru kończy się po 10 tygodniach od kiełkowania, dając wynik 100 g na roślinę w optymalnych warunkach.

Smak i efekt
Purple Ryder to nie tylko piękna roślina, ale ma także przyjemny smak – łączy świeżą kwiatową stronę z nutą słodyczy. Indica uderza w twoje ciało łagodnym i gładkim kamieniem, co daje całkowite relaks. Jeśli chcesz odpocząć po stresującym dniu – nadszedł czas, aby dać swoje preferencje purpurowej Ryder.

Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Niewielkieryder x Mazar x Red Chronic Ryder

Plony: 400 - 600 g/m²

Kwitnienie: 63 - 70 dni

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse