Purple Kush Feminized

Purple Kush jest wyjątkową rośliną marihuany i nie tylko dlatego, że jej uderzające kolory zakochują się od pierwszego wejrzenia. Ta hybrydowa odmiana zawiera najbardziej oryginalny smak, jaki możesz sobie wyobrazić i efekt, który nie pozostawia nikogo obojętnego.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Jaka jest genetyka fioletowego kush z nasion Pew?
Można go uznać za hybrydę F1, ponieważ jest to skrzyżowanie czystego Afgańskiego i Purple1, który jest praktycznie IBL. Dzięki stabilności genetycznej obojga rodziców, nasza feminizowana fioletowa kush cieszy się wielką jednorodnością.

Ma pewną dominację sativa, około 60%, z 40% indica, ale wyraźnie oba końce wyglądają dobrze zrównoważone. Może to być dobre narzędzie hodowlane, jeśli lubisz robić własne krzyże, wypróbuj i powiedz mi.

Jak jest feminizowana fioletowa kush?
W swojej morfologii i wyglądu dziedzictwo fioletu wyraźnie przeważa, zarówno przez otwartą i rozgałęzioną strukturę, jak i obecność kwiatów. Wielkość jego liści może bardziej przypominać część afgańską, duże i szerokie ulotki.

To podczas kwitnienia, a zwłaszcza podczas dojrzewania pąków, spektakl kolorów jest najbardziej zaskakujący, szczególnie gdy nocne temperatury spadają poniżej 12ºC.

Jak smakuje fioletowa odmiana Kush?
Jego smak jest niesamowicie pyszny, łącznie trudno znaleźć w roślinach marihuany. Po wdychaniu jest to jak oddech świeżości, balsamiczny, wyraźnie mentolowany. Po wydychaniu pojawia się, gdy zauważysz smak jagód w połączeniu z orzechami, czyli posmakiem, który pozostaje w ustach.

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

W koncentratach kannabowych ten smak jest mnożony, dzięki czemu można uzyskać wyobrażenie o intensywności, którą osiągnie. Jeśli lubisz ekstrakcje, zapraszam do wypróbowania. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Afghani x Purple 1, Kush, Purple

Plony: 450 - 500 g/m²

Kwitnienie: 65 - 70 dni

CBD: —

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor