Pineapple Express XXL Auto

Jaka jest genetyka za ananasa Express XXL Auto?
Aby włączyć geny, które przyczyniają się do automatycznego kwitnienia, hodowcy banku Pev Bank przekroczyli klon z USA z Pineapple Express z ich auto Haze XXL. W ten sposób nabiera również dużej prędkości rozwoju, wysokiej wydajności i siły w ogóle, co pozwala rosnąć szybciej w krótszym czasie.

Nasiona marihuany PanPestka

Oryginalny klon pochodzi z zachodniego wybrzeża USA, chociaż jest w Europie od kilku lat i wiemy, że pochodzi z Hawajów, gdzie lokalny hodowca przekroczył hawajskie złoto Kona z nowoczesnymi nasionami wraku pociągu, które przybyły na wyspę W tym momencie.

Jaka jest ta roślina ogólnie?
Chociaż najbardziej niezwykłą rzeczą jest oryginalny tropikalny smak i aromat, należy powiedzieć, że jest to bardzo kompletne szczep. Są to specjalne nasiona dla niedoświadczonych hodowców, którzy chcą osiągnąć wielkie zbiory bez większego wysiłku, ze względu na ich wysoki opór, znacznie powyżej średniej.

Rośnie zarówno pionowo, jak i po bokach, tworząc w krótkim czasie duża masa roślin z wieloma gałęziami, które rozwijają się dość geometryczne. Zaczyna kwitnąć spontanicznie po około 25 dniach życia, ale nadal rośnie do praktycznie 2 miesięcy, stąd jego duży rozmiar.

Kiedy zaczną pojawiać się pierwsze rzęsy, zaczynasz rozumieć ich światową sławę, a aromat, który emanuje, jest bardzo trudny do znalezienia, wierz mi, że na świecie jest niewiele odmian z tak osobliwymi terpenesami.

W jaki sposób rośnie Auto Pineapple Express XXL?
Jeśli zamierzasz go wyhodować w pomieszczeniu, zalecamy podanie długich cykli świetlnych, ponieważ jest to najlepszy sposób, aby jak najlepiej wykorzystać wydajność tej rośliny. Fotoperiod 20 godzin światła i 4 ciemności każdego dnia jest idealny, stały od kiełkowania do zbioru. W pomieszczeniu można umieścić 9 roślin / m2 w 11-litrowych doniczkach, bez przeszczepów, ale bez pochłaniania całego doniczki, aż roślina ma co najmniej 3 tygodnie.

Nasiona marihuany PanPestka

Na zewnątrz w zależności od warunków środowiskowych, które masz w swoim obszarze Ogólnie rzecz biorąc, bardziej lubi ciepły lub umiarkowany klimat, ale zimno nie zatrzymuje go, chyba że temperatura spadnie poniżej 12º C. Latem sień w pojemniku o wartości ponad 50 litrów lub bezpośrednio w Matki Ziemi. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Haze, Pineapple Express x Haxe XXL Auto

Plony: 600 - 800 g/m²

Kwitnienie: 75 - 80 dni

CBD: 0.4 - 0.5%

Ruderalis 10%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2021