Pabblo Escobar Fast

Nasz kolumbijski cud, Pablo Escobar, oferuje zgrabny pakiet cech, za które tradycyjnie ceniona jest marihuana. Stworzenie szybkiego wariantu było ostatecznie odpowiedzialnym pracą, ponieważ musieliśmy zachować oryginalne piękno tej sativy, które szczyciły się tropikalnym smakiem (głównie mango), masywnym gęstym colasem, silnym zdrowiem i imponującym plonem – wraz z atrakcyjnym wyglądem. Oczywiście żadna inna genetyka nie zaangażowała się w proces hodowli: oryginalny szczep został przekroczony z jego neutralną wersją, a następnie nastąpiło liczne krzyżówki. Ale to nie jest nawet połowa historii: zajęło wiele cykli selekcyjnych, aby szybko wprowadzić Pablo Escobar. Jak skłaniająca sativa „nauczyła się” kończyć kwitnienie w ciągu 8 tygodni bez zmniejszenia plonów – no cóż, nasi hodowcy są zarówno naukowcami, jak i miłośnikami konopi. Niemożliwe jest niczym, jeśli uruchomisz postępową wiedzę, umacniając ją za pomocą dobrze pozyskanych tradycji.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Jak więc wygląda sam krzak? Bez treningu Pablo Escobar Fast produkuje smukłe rośliny marihuany, których ciemniejszy odcień zieleni przypomina grubą tropikalną florę pod słońcem Kolumbii. Niezademickie oddziały, ta marihuana łatwo przechodzi na zasadniczo szerszą strukturę po szkoleniu. Mówiąc o tym, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze szybkie produkty były wystarczająco odporne na metody treningowe, które sugerują stresowanie roślin (np. FIM lub polewy). Niemniej jednak obowiązuje podstawowa zasada: dodatek, superkropowanie lub klonowanie jest rozsądne z najsilniejszymi, najzdrowszymi i największymi próbkami! Jeśli chodzi o krzaki bardziej jak David (zamiast Goliat), zalecane są łagodniejsze techniki, takie jak LST lub SCROG. Początek kwitnienia jest oznaczony dramatycznym wzrostem wzrostu wegetatywnego. Począwszy od tego momentu, zapach stopniowo uzyskuje wyraźnie owocowy charakter, staje się słodszy co tydzień, aby w końcu stać się ostre. Gotowy do zbioru do połowy września.

Wzór mózgowy o czystym głowie nie jest powszechną rzeczą! Euforyczny i energiczny, w pełnej korespondencji z przepysznym zapachem bąbelkowym tych pąków (dobry rozmiar i nie jest szczególnie puszysty), ten zmieniony stan umysłu nie ogranicza twoich sposobów zabawy! Idealne dla każdej dynamicznej aktywności, Pablo Escobar Fast nie nadmiernie stymuluje Cię: spokojniejsze czasowe, jak oglądanie filmów lub rozmowa jest równie przyjemna, a Sativa Bluchles pomaga skoncentrować się. Wspaniały lodowata na imprezach, imprezach muzycznych i dat-każdy znów czuje 16! Zastosowanie medyczne ma sens podczas walki z depresją, nudnościami, PTSD, Add. Odpłata zmęczenia i pomaga nie zasnąć. Wymagane jest staranne porcja, ponieważ duże dawki mogą powodować dezorientację lub (mniej prawdopodobne) paranoję. Utrzymujesz toczenie przez 2-2,5 godziny. Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Colombia / Afghanistan

Plony: 750 - 999 g/m²

Kwitnienie: 44 - 50 dni

CBD: 0.1%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse