Original Zkittlez Feminized

W końcu mamy feminizowane nasiona jednej z najmodniejszych odmian marihuany na świecie. Chwast, który, kiedy spróbujesz, po raz pierwszy się zaczepisz, i po prostu chcesz coraz więcej. Problem polega na tym, że jego smak jest trudny, wygląda jak nieszkodliwa cukierka, ale jeśli palisz za dużo, pozostawia zmiażdżoną.
Jaka jest genetyka feminizowanej Zkittlez?
Jest to fantastyczne skrzyżowanie dwóch najbardziej owocowych genetyków w Ameryce, małpą winogron i grejpfruta. Mieszanka tych 2 smacznych roślin powoduje różnorodność, która połączyła cechy ich rodziców.
Jego genotyp jest głównie indica, około 80%, o 20% sativa, który jest zasadniczo obserwowany w efekcie.
Jaka jest różnorodność konopi Zkittlez?
Najwyraźniej jego morfologia jest indica, z niewielką konsekwencją, stałą i zwartą strukturą o minimalnej odległości między węzłami i dość szerokim liściem. Niektóre okazy mogą zdobyć piękne ciemne barwniki pod koniec kwitnienia, odziedziczone po babci Gran Daddy Purple.
Jak smakuje Zkittlez?
Z jego nazwy możesz sobie wyobrazić, jak to idzie, prawda? Cóż, mniej więcej, ponieważ jeśli smakowałeś cukierki Zkittlez, prawie skosztowałeś chwastu Zkittlez. Jest to funkcja, która nadała tę genetykę światową sławę, zaczęła zamiatać kubki konopi, gdy tylko zaczęła się w nich być.
Aromat przypomina mieszankę owoców tropikalnych, a smak jest słodki i karmelizowany, zmieszany z jagodami z bardzo bogatym kwaśnym dotykiem, jesteśmy pewni, że będziesz zaskoczony.
Jaki wpływ wytwarza odmiana Zkittlez?
Na początku tego nie oczekujesz, ponieważ zaczyna się od pośpiechu w stylu głównie hybryd sativa. Ale stopniowo ustępuje miejsca fizycznej ciężkości, która zachęca do medytacji i odpoczynku. To bardzo dobra marihuana na noc, kilka zaciągnięć i odłącza się od świata. Pokaż więcej

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: g.ape Ape x g.apefruit, Purple

Plony: 450 - 500 g/m²

Kwitnienie: 60 - 65 dni

CBD: —

CBD: 0.2 - 0.3%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor