Northern Light Auto

Bardzo niewiele osób wie, że genetyka Northern Lights była jedną z pierwszych, które zostały użyte do tworzenia autoflowering roślin. Odkąd ukazał się oryginał, w 1980 roku, już zaczął pokazywać swój talent do hodowli konopi indyjskich, ale to w Holandii stał się jednym z ulubionych tworzenia nowych szczepów. Chcesz dobrze poznać cechy tej kobiety? Możesz je zobaczyć tutaj.

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Jak wygląda autoflowering Lights?
Autoflowering Northern Lights to bardzo jednorodna, szybka, produktywna i bardzo łatwa w uprawie marihuany. Dobrze daje zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, i jest jedną z odmian, które najlepiej wytrzymują błędy lub błędne ukierunkowanie podczas uprawy.

Rośnie z wielkim energią, rozwija silne łodygi, całkiem sporo rozgałęzionych i wielu węzłów w małej przestrzeni, co przewiduje jego wysoką produkcję. Jego liście mają szerokie, bardzo ząbkowane ulotki i ciemny odcień.

Jak wyhodować autoflowering światła północne?
Idealnym jest przygotowanie napowietrzonego podłoża, bogatego w składniki odżywcze i z opatrunkiem niektórych magicznych proszków, w tym przypadku Trichoderma i/lub Mycorriza. Możesz wziąć całą mieszankę marki, którą preferujesz i dodać 25% perlitu i mikrolife do dawki oznaczonej przez producenta. W ten sposób przygotujesz doskonałe wsparcie dla korzeni.

W uprawie wewnętrznej można umieścić 9 roślin na 3 x 3 stóp (metr kwadratowy), w doniczkach 4 amerykańskich gal (15 litrów). Wolimy sadzić w garnku 0,8 amerykańskiej (3 litr), a po 20 dniach przeszczep do końcowego garnka, ale możesz również sadzić bezpośrednio do ostatniego, ale uważaj na podlewanie.

Jeśli sadzisz Autoflowering Outdoors Autoflowering na zewnątrz, najlepszym czasem na rozwój jest wiosną i latem. W tym przypadku lepiej jest, aby ostateczna doniczka ma większą objętość, aby uzyskać maksymalną produkcję, nadając jej ponad 13,2 amerykańskiego gal (50 litrów) podłoża i całego słońca, które możesz. Pokaż więcej

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Northern Light x Ruderalis

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 55 - 60 dni

CBD: —

CBD: 1.5 - 2.0%

Okres wegetacji: 70 - 75 dni

Ruderalis 90%

Przeznaczenie: Indoor