Niagara

LEGENDA

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Ten szczep pochodzi od Niagara Falls, zbiorowej nazwy trzech wodospadów, które dzielą prowincję Ontario (Kanada) i stanu Nowy Jork (USA). Istnieją różne teorie dotyczące pochodzenia nazwy upadków. Według jednego z nich pochodzi z nazwy miasta Irokezów o nazwie „Ongniaahra”, co oznacza „punkt ziemi pokrojony na dwie części”.

Inna teoria stwierdza, że ​​pochodzi od słowa „nee-ah-gah-rah”, co oznacza „grzmotowe wody”. To fascynująco piękne miejsce jest spowite starożytnymi legendami i mitami. Odpadając hołd rdzennej mieszkańcom Ameryki Północnej, szczep nazywa się Niagara na cześć jednego z wielkich cudów świata.
Ogromne i bardzo silne pąki zdejmują cię jak dziki przepływ wody dzięki silnej genetyki białej wdowy i legendarnej Lowryder.

ROZWÓJ

Niagara jest dominująca Indica i żartuje, najsilniejsza roślina. Daj jej dużo miejsca, sadzić w przestronnych doniczkach, a ona rośnie jak prawdziwy potwór, osiągając do 150 cm. W niektórych przypadkach musi wspierać ciężkie pąki, więc nie bój się wiązać i rozciągnąć.

Odmiana jest niezwykle żarłoczna, prawdziwy ciężki zjadacz, być gotowy do użycia wielu nawozów, ale wynik jest niesamowity dla autoflower – 150 g+ na zewnątrz i 600 g/m2 w pomieszczeniu. Jeśli szukasz bezwonnego obciążenia, musisz wypróbować Niagara – byłby to doskonały wybór dla podstępu. Przygotuj się na zebranie wspaniałych i lepkich pąków po 70-90 dniach od kiełkowania.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Smak i efekt

Niagara daje prawdziwą przyjemność miłośnikom chwastów, którzy doceniają smak szczepu. Podniebienie przypomina gałkę muszkatołową z ziemistymi odcieniami, z lekkim jagodem i słodkimi nutami. Wysoki poziom THC zapewnia silny kamień Indica. Nawet jeśli jesteś doświadczonym palaczem, uważaj na tę dziewczynę. Jest jak tsunami, które ściąga cię z stóp i przez długi czas łączy ciało do sofy.
Pokaż więcej

Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: White Widow x Niewielkieryder

Plony: 300 - 600 g/m²

Kwitnienie: 70 - 90 dni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse