New York Diesel Feminized

Nowy Jork Diesel jest jedną z tych odmian marihuany, których smak nie pozostawia nikogo obojętnego. Zwykle albo cię fascynuje i staje się twoim ulubionym smakiem, albo po prostu go nie lubisz. Nie ma środkowego gruntu, ale to nie wszystko, ponieważ ta roślina jest odpowiedzialna za jedną z największych rewolucji sektora konopi. Chcesz wiedzieć, dlaczego? Powiem ci poniżej.

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Jaką genetykę ma Nowy Jork Diesel?
NYC Diesel pochodzi z torby marihuany, którą nabył soma, hodowca nasion Soma, w Nowym Jorku. Jest prawdopodobne, że pąki te były kwaśne olej napędowy na wschodnim wybrzeżu, który w tym czasie był szeroko rozpowszechniony w mieście drapaczy. ECSD jest elitarnym klonem z USA, który pochodzi z linii Chemdog, co oznacza, że ​​zawiera cytryn Thai i Old Paki Kush.

Z tego chwastów pojawiły się nasiona, które okazały się wszystkie kobiety, prawdopodobnie potomkowie S1 z zapylania. Soma przekroczył jedną z tych kobiet ze swoim ogierowym Hawaïan/Afgana, aby uzyskać nasiona za pomocą tej genetyki.

Potomstwo okazało się bomby, podobną do smaku do matki, ale z większym obciążeniem i stabilnością indica. Od momentu, gdy Nowy Jork Diesel trafił na rynek, stał się ogromnym sukcesem, zarówno pod względem sprzedaży, jak i pod względem wygranych nagród. Jeden z tych pakietów stworzył bardzo szczególny fenotyp, który utrzymywaliśmy od tego czasu, który służył ustabilizowaniu naszej własnej wersji feminizowanej.

Jaki jest Nowy Jork Diesel przez nasiona PEV?
Ogólnie rzecz biorąc, jest bardzo podobny do oryginalnej genetyki, ale nasza kopia wyróżnia się łatwością uprawy. Struktura, liście i morfologia kwiatów jest indica, ale efektem jest wyraźnie sativa.

Przy niewielkiej ostrożności możesz uzyskać dobrą wydajność, ale jeśli dobrze ją traktujesz i nie ma niczego, nagrodzi cię ogromną produkcją jasnych pąków. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer
Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: East Coast Sour Diesel X (Hawaïan X Afghan), Kush, Lemon

Plony: 450 - 500 g/m²

Kwitnienie: 65 - 70 dni

CBD: —

CBD: 0.2 - 0.4%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor