Mendo Montage F2

Montaż Mendo powraca na scenę genetyki Gage Green z większą mocą, większą mocą i większym smakiem niż kiedykolwiek wcześniej!

Nasiona marihuany PanPestka

Nasz selekcja z pierwszej generacji skrzyżowania legendarnego Mendo Purps i Champion Mistrza Jojorizo ​​Trainwreck X Aloha White Widow AKA Crystal Locomotive nie był łatwy. Roślina po roślinie, Mendo Montage F1 nieustannie produkował jedne z najstraszniejszych pąków cukierkowych, które spakowały cios.

Ostatecznie znaleźliśmy dwóch wybitnych rodziców z niezwykle konkurencyjnego procesu selekcji, który wyraźnie wyróżniał się wśród reszty. Obaj wyjątkowo obfici rodzice, których wybraliśmy, przenoszą produkcję żywicy. Odkryliśmy, że Mendo Montage F2 są również podatne na najpiękniejsze zabarwienie kontrastujące wysokie białe rzęsy z ciemnymi fioletowymi powierzchniami liści.

Cechy montażu Mendo F2 są niezrównane. Nie przegap tego, co Bucket Head opisuje jako „płodną produkcję terpenu”. Nasi rodzice produkują potomstwo o smaku napojów winogronowych i bardzo potrzebnej sile działania. Efekty pomagają w bezsenności i lęku dla osób szukających efektu dominującego w Indica.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Regularne

Genetyka: Mendo Montage x Mendo Montage

Plony: Średnie-Duże

Kwitnienie: 8-9 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse