Limoncello Feminized

Limoncello to roślina marihuany, na którą czekałeś. Zespół hodowców nasion Pev Bank chciał zaskoczyć rynek nową pracą i zamierzają go zdobyć. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego uważamy, że może to być królowa 2020 roku, dalej …

Nasiona marihuany PanPestka

Jaka jest odmiana konopi Limoncello?
Spełnia wszystkie wymagania, o które możesz zapytać z zakładu marihuany, ponieważ jest to dobry producent, silny, smaczny i potężny. O co jeszcze możesz prosić? Rośnie jak typowa nowoczesna amerykańska hybryda, z międzyodporami o średnim dystansie, mocnymi, ale plastycznymi łodygami, dość szerokimi liśćmi i kamiennymi pączkami.

Jaka jest genetyka zawarta w Limoncello z nasion PEV?
Aby uzyskać ten nowy szczep, hodowcy skupili się na maksymalizacji ilości terpenu limonenowego. W tym celu przekroczyli klon Super Lemon Haze wybrany ze względu na smak i prędkość, z cytryną Larry Og Kush, którą wybrali w USA.

Dwóch rodziców Limoncello można uznać za elitarne klony, ponieważ oprócz dawania znakomitego chwastów przekazują swoje najlepsze funkcje na potomstwo.

Jak wyhodować nasiona limoncello?
Ta odmiana jest odpowiednia dla każdego hodowcy i jest doskonale dostosowana do potrzeb uprawy w pomieszczeniach. Ze względu na rozgałęzioną strukturę i plastyczność, działa bardzo dobrze z metodą optymalizacji „ekranu zieleni”, ale możesz również po prostu przycinać F.I.M., w obie strony poprawiają ostateczną produkcję.

Jeśli umieścisz 16 roślin na 3 x 3 stóp (metr kwadratowy) w doniczce 1,8 amerykańskiej (7 litrów), z 3 tygodniami wzrostu będą miały wystarczająco dużo, aby wypełnić całą rosnącą przestrzeń podczas kwitnienia. Możesz także umieścić 9 roślin na 3 x 3 stóp (metr kwadratowy), ale w tym przypadku byłoby lepiej w doniczkach 2,9 amerykańskiego gal (11 litrów) i będą potrzebować jeszcze jednego tygodnia wzrostu.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Na zewnątrz zwykle nie stanowi to problemu, jeśli dasz mu słońce, podłoże, wodę i jedzenie, rozdaje gramy bez zatrzymywania się. Jego opór pozwala mu bardzo dobrze wytrzymać stres, ale staraj się nie zmoczyć pąków podczas dojrzewania. Pokaż więcej

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Super Lemon Haze X Lemon Larry OG Kush

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 65 - 70 dni

CBD: 0.2 - 0.4%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2020