Lemon Puff

Zadzwoń swoje smaki za pomocą cytryny! Ta wysoko latająca kombinacja dwóch głośnych producentów mróz z pewnością będzie drobną przestrzenią w twoim ogrodzie leczniczym. Puff cytryny pożycza najlepsze z obu światów i zapewnia grube soczyste wybuchy mrozu cytrynowego. Niesamowite zapachy z cytryny naprawdę zrobią wrażenie na miłośnikach Terpene, którzy szukają tego paliwa cytrusowego. Poczuj, jak terpeny biegną przez kanały energetyczne, z pewnością jest to jedno, z którymi się koncentruje.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Puff cytryny jest bardzo dobrym producentem, który w większości pozostaje krótki jak jego matka. Colas są duże i gęste z leczniczą żywicą. Kamienne wysoko cytryny zaciągają energię przepływają przez ciało w stanie relaksacji. Te kwiaty są silne i lecznicze; Zapewnienie głębokiego bólu i relaksu umysłu.

Wszystkie fenotypy są warte zbadania. Możesz znaleźć bardzo gęste kulki mrozu. Niektóre fenotypy mogą uzyskać dość wysokie plony. Jesteśmy bardzo podekscytowani widząc, jak genetyka przekazywała pacjentom, którzy skorzystają z leczenia aromatów i olejków zawartych w tych klejnotach.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Regularne

Genetyka: Lemon Diesel x Joseph

Plony: —

Kwitnienie: 7 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor