Lemon Amber Kush

Lemon Amber Kush jest najnowszym szczepem konopi indyjskich do emanowania z laboratoriów G13. Został stworzony przez przekroczenie F1 starego doniczki złota (hinduski skunk kush) za pomocą elitarnego skunka cytrynowego z Las Vegas. Wysoka wydajność, stabilna i spójna hybryda indica/sativa.
Lemon Amber Kush to bardzo łatwa roślina do uprawy. Jedyną rzeczą, na którą należy uważać, jest stopień rozciągania w ciągu pierwszych kilku tygodni kwitnienia. Hodowcy z niewielką ilością głowy powinni zwrócić uwagę, ale poza tym jest w zasadzie bezproblemowy. Będzie dobrze prosperować w pomieszczeniu, a także na zewnątrz, a jego 8 -tygodniowy okres kwitnienia powinien odbywać się pod koniec września lub na początku października na północnych szerokościach geograficznych.
Pąki przekształcają się w gęsty kształt kulki golfowej, cechę, którą dziedziczy po garnku złotego rodzica. Struktura tej rośliny zapewnia, że ​​gałęzie powinny być wystarczająco silne, aby utrzymać te pąki bez trudności. Mają piękny srebrny i pomarańczowy wygląd, który otrzymują od kombinacji pomarańczowych włosów i błyszczącej żywicy. Jego niski stosunek liści do pąków zapewnia łatwy manicure.

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Pot of Gold x Lemon Skunk

Plony: 550 g/m²

Kwitnienie: 55 - 65 dni

CBD: —

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse