Kush Doctor

Kush Doctor łączy najbardziej intensywne smaki i doskonałe podnoszące na duchu wysokie. Aby stworzyć to piękno, najpierw przekroczyliśmy legendarną OG Kush z naszą ultra cytrynową mgiełką, tworząc idealnie zrównoważoną matkę cytrusową OG. Zostało to ustabilizowane, a następnie ponownie skrzyżowane z dodatkową słodką siłą naszego znanego jagodowego Rydera. Powstała kombinacja jest pełna owocowych smaków, jednocześnie utrzymując moc genów OG Kush.
Wydajność może być bardzo imponująca w odpowiednim środowisku w górę o 300+GM2, ale jest to naprawdę łatwe obciążenie, z których można uzyskać dobre wyniki, nawet w trudniejszych klimatach lub gdzie podlewanie jest niespójne. Będzie dość wysoki, jeśli pozostawi się własnym urządzeniom, ale cieszy się również, że może być ograniczony, jeśli przestrzeń jest bardziej problemem; Tak czy inaczej, plony są bardzo przyjemne. W wzroście pokaże więcej swojego dziedzictwa sativa, liście są nieco dłuższe i bardziej smukłe, a pąki tworzą się w dłuższych, ale wciąż gęstej klastry.
Dzięki tak idealnej mieszance genetyki Indiki i Sativa, Kush Doctor jest prawdziwym wszechstronnym. Smak jest dość lekki, koncentrując się na smakach jagód i słodkich cytrusach, zanim nadejdzie klasyczny ton Kush. Dopiero po drugim lub trzecim trafieniu do mieszanki dodatkowe aromaty paliwa i przypraw.
Powstałe efekty są bardzo zauważalne bez uczucia. Początkowo bardzo mózgowe, lekkie użycie nadal z łatwością pozostawia Ci funkcjonowanie i jest szczególnie dobre do spotkań towarzyskich lub gier. Jako wieczorny dym może być używany jako świetny sposób na wycofanie się i relaks bez nakładania głębokiego letargu, który może pochodzić z niektórych krzyżych OG.
Świetne smak, łatwe i bardzo przyjemne obciążenie, jeśli chcesz się zrelaksować i czuć się dobrze – po prostu zadzwoń do lekarza!

Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 300 + g./m2

Kwitnienie: 11-13 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor