Krystalica

Krystalica to głównie hybryda sativa i prawdziwy prezent dla fanów Satori. Szczep obejmuje najlepsze właściwości, takie jak wysoka produkcja żywicy, doskonałe plony, łatwość uprawy i niesamowity wysoki poziom, który idealnie odpowiada ludziom, którzy podatni na paranoję i troskę. Krystalica nie rośnie jak typowa roślina sativa. Opracowuje gęstą strukturę i ma pąki typu indica. Średnia wysokość wynosi około 70-110 cm, ale roślina może rosnąć w zależności od warunków uprawy.
Szczep dobrze rośnie w pomieszczeniu z nasion i klonów w świetle 400-600 W. Pokazuje imponujące wyniki w systemach hydroponicznych. Roślina odpowiada również metodom SOG i dobrze rośnie w bliskich rzędach. Jest zbierany po 10 tygodniach kwitnienia i wytwarza 350 GR/m2 suchych pąków.
Krystalica odpowiada również na uprawę na świeżym powietrzu w ciepłym klimacie. Większość fenotypów ma dobrą odporność na pleśń. Zbiory pojawiają się pod koniec października i przynosi ogromne plony 850-1000 G/roślinę.
Ziołowy, owocowy dym stanowi efekt sativa z przyjemnym relaksacją. Krystalica jest dobrym wyborem dla tych, którzy chcą jednocześnie otworzyć się i pozostać odświeżonym lub kreatywnym. Odkształcenie ma również wysoką zawartość THC więcej 23% i świetne właściwości medyczne.

Nasiona marihuany Ganja Farmer
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Regularne

Genetyka: India Sativa x India Indica x Nepal Sativa

Plony: 350-450 g./m2

Kwitnienie: 9-10 tygodni

CBD: Duże

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor