Highland Thai

Jest to niezwykła odmiana tajlandzka z Highlands z północnej Tajlandii i pobliskich regionów granicznych Birmy, a prawdopodobnie jest ostatecznie chińskiego pochodzenia. Może opierać się na indica var. Odmiany chinensis, prawdopodobnie hybrydyzowane z wąskymi odmianami Ganja.

Nasiona marihuany PanPestka

Wzgórza Thai Huncod może rosnąć wyjątkowo wysoki, biorąc pod uwagę przestrzeń, potencjalnie sięgając ponad 4 m w glebie na zewnątrz. Rośliny mogą mieć ulotki o średniej szerokości, szczególnie szersze niż typowe odmiany tajskie ganja. Nasiona są również duże, co sugeruje genetyczne połączenie ze szczepami Yunnanese Chinensis. Jest to również wspierane przez ich nawyk rosnącego do jednego, wysokiego łodygi po sadzeniu na małych działkach. Randki mogą być również puste, ponownie sugerując dziedzictwo odmiany włókien.

Rośliny mają duże i żywiczne kielich, z lekko gęstszym tworzeniem pąków niż zwykle dla szczepu Azji Południowo -Wschodniej. Istnieją dwa główne fenotypy, a mianowicie zielone i fioletowe. Zielone typy często mają piżmowy, cytrusowy aromat i fioletowo-niebieskie fenotypy zwykle mają więcej zapachów mango-karrotowych.

Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Regularne

Genetyka: Thai-Burmese

Plony: —

Kwitnienie: —

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor