Haze XXL Auto

Mgła jest uważana za najlepszą sativę wszechczasów. Oprócz tego, że jest smaczną i potężną rośliną, okazała się jednym z najlepszych narzędzi hodowlanych w historii. Ponieważ pojawił się na rynku pod koniec lat 70., jego linia nie przestała się rozwijać, poprawiając wszystkie hybrydy, do którego przyczyniły się geny.

Nasiona marihuany PanPestka

Jednym z najlepszych szczepów krwi wszechczasów jest bez wątpienia Jacka Herera, ponieważ oprócz mgły zawiera Skunk#1 i Northern Lights. W Pevgrow chcieliśmy zakończyć kształtowanie tej hybrydy, dodając odrobinę Ruderalis do mieszanki, aby była szybsza i łatwiejsza w rozwoju, a chłopcze zrobiliśmy to. Czy chciałbyś zobaczyć, jak to wygląda? Powiem ci następne …

Jest to bardzo energiczna roślina, która rośnie w oszałamiającym tempie od momentu wyrwania. Tworzy argid i silną strukturę, z średnim rozgałęzieniem, które kończy się na wysokości w pobliżu głównej końcówki.

W pomieszczeniu zalecamy umieszczenie około 12 lub 16 roślin na 3 x 3 stóp (metr kwadratowy), w doniczkach 2,9 lub 4 amerykańskich gal (11 lub 15 litrów). Przygotowanie luźnego, napowietrzonego, bogatego w składniki odżywcze podłoże i mikro żyjące pomoże ci rozwinąć mocniejszą piłkę korzeniową w krótszym czasie. Możliwe, że ta genetyka rośnie dużo w pomieszczeniu, często przekraczając jeden metr wysokości, zapobiegając dobrze przenikaniu światła na dno roślin.

Na zewnątrz lepiej jest przeszczep do większej końcowej doniczki, 7,9 lub 13,2 amerykańska gal (30 lub 50 litrów) może dobrze sobie poradzić. Chociaż można uzyskać kilka zbiorów na świeżym powietrzu z Haze XXL Auto z nasion PEV, najbardziej produktywne będą zawsze wiosną/latem, zbieżne z najwyższą częstotliwością słońca. Pokaż więcej

Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Jack Herer x Haze Auto F4 generation, Skunk

Plony: 450 - 500 g/m²

Kwitnienie: 50 - 55 dni

CBD: —

CBD: 0.1 - 0.2%

Okres wegetacji: 75 - 85 dni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor