Hash Plant Auto

Jestem pewien, że słyszałeś o różnorodności marihuany znanej jako hashplant. Jest to klasyk spośród komercyjnych nasion konopi indyjskich, stworzony w USA i przywieziony do Holandii w latach 80 -tych.
Teraz Pevgrow wprowadza automatyczną wersję legendarnego hashplantu, która zawiera najlepsze cechy oryginału, ale w łatwiejszym do uprawy i szybkiego formatu rowerowego. Jeśli już znasz tę genetykę, dobrze znasz, o czym mówię, a jeśli nie, polecam przeczytanie, co następuje …
Jaka jest odmiana auto Hash?
Na pierwszy rzut oka wygląda jak normalna roślina Indica, z jej krzaczastą strukturą, niewielką odległością między węzłami, grubym bagażnikiem i łodygami oraz szerokim ciemnym liśćmi. Wysoki wskaźnik wzrostu zaprasza do myślenia, że ​​nie jest to standardowa indica, ponieważ przejście z Ruderalis przynosi dodatkową energię, która przyspiesza rozwój i pozwala na wspieranie lepszych różnych rodzajów stresu.
Jak wyhodujesz hash auto z nasion Pew?
Jest to jeden z szczepów, które najbardziej polecamy użytkownikom, którzy właśnie zaczęli uprawiać własne uprawy, ze względu na jego siłę i opór. W pomieszczeniu zalecamy umieszczenie około 16 roślin na 3 x 3 stóp (metr kwadratowy) w 2,9 amerykańskich gal (11 litrowych) doniczkach. Ważne jest, aby przygotować dobre wsparcie dla korzeni, takiego jak podłoże bogate w składniki odżywcze, ale napowietrzane, aby nic nie zapobiega szybkiego rozwoju korzeni. Fotoperiod 20 godzin światła i 4 ciemności jest idealny dla tej damy.
W uprawie na świeżym powietrzu jest lepsze niż inne genetyki, ale mimo to, gdy działa lepiej, jest w miesiącach wiosennych i letnich. Jeśli przygotujesz garnek o dużej pojemności, ponad 7,9 amerykańskiej gal (30 litrów), z glebą mieszanką, dodając perlite i mikrolife, Twój sukces jest gwarantowany.

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: (Afghani Landrace Thailand X Lebanese male) X Ruderalis

Plony: 400 - 450 g/m²

Kwitnienie: 55 - 60 dni

CBD: —

CBD: 0.8 - 0.9%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor